Китай відкриває шлях для іноземних інвестицій у VPN в Пекіні

Кабінет міністрів Китаю схвалив зміну політики, що дозволяє Пекіну залучати іноземні інвестиції у послуги віртуальної приватної мережі (VPN). Інвестори з інших країн тепер можуть мати до 50% VPN-сервісів у регіоні.

Державна рада оголосила про зміну політики цього місяця. Оновлення також збільшує ліміт іноземних інвестицій на інформаційні послуги для магазинів додатків у науковому парку Чжунгуаньцунь. Люди називають парк «Кремнієвою долиною Пекіна». Іноземні інвестори також зможуть купувати послуги підключення до Інтернету у певних зонах.

South China Morning Post вперше повідомила про цей крок, зазначивши, що це сталося після періоду посилення обмежень на різні технологічні галузі Китаю.

У Держраді уточнили, що програма знаходиться на пілотній стадії. Таким чином, вони можуть скорегувати надбавки по своєму перегляду.

VPN в Китаї

У деяких країнах використання VPN дозволено законом і пропонується широкому загалу. Фактично, у будь-який конкретний місяць 25% користувачів Інтернету виходять в Інтернет за допомогою VPN. Наприклад, люди зазвичай використовують служби VPN, щоб обійти геоблокувальники та транслювати контент із різних регіонів.

У Китаї їх використання обмежене – людям потрібний спеціальний дозвіл, щоб його отримати. Уряд резервує послуги VPN для своїх співробітників та уповноважених підприємств.

Китай тримає свій кіберпростір окремо від решти світу.

Сегментарний бар’єр відомий як Великий файрвол. Непомітно пройти через брандмауер – непросте завдання. Багато людей судять про провайдерів VPN за їхньою здатністю перевершувати їх.

Однак ті, хто використовує неавторизовані VPN у Китаї, можуть зіткнутися зі штрафами.

Тому цікаво, що країна відкриває інвестиції в цю технологію. Тим не менш, це частина ширшого плану заохочення інвестицій, що збігається зі спадом економічного зростання Китаю.

Ще невідомо, як розвиватимуться іноземні інвестиції. Адже уряд залишив за собою право коригувати надбавки на власний розсуд.

Лейбл Промокод
Логотип
Знижка 10% на замовлення хостингу
Перейти на сайт
Зміст
VPN в Китаї
Зміст