Google просуває екологічну свідомість за допомогою нової функції вуглецевих звітів

Google Cloud анонсувала нову функцію, котра допоможе її клієнтам відслідковувати їх вуглецевий слід в результаті використання хмари. Це частина ініціативи по боротьбі зі зміною клімату за рахунок скорочення викидів вуглецю.

Google з гордістю підкреслює, що вона перша крупна компанія, котра стала вуглецево-нейтральною. Не збираючись зупинятися на досягненому, у неї великі устремління: до 2030 року компанія планує повністю позбутися від вуглецевих викидів. Google безкоштовно пропонує користувачам хмарних сервісів функцію Cloud Carbon Footprint, щоб допомогти їм скоротити вуглецевий слід.

Інструмент створює детальні звіти про вуглецевий слід хмарних проектів.

Google вказує, що її клієнти можуть використовувати звіти для внутрішнього і зовнішнього аудиту. Це може допомогти компаніям досягти внутрішніх цілей по скороченню викидів вуглецю і забезпечити безперебійне листування з регулюючими органами.

Сам інструмент має форму приладової панелі з доступом до ряд функцій. Він пропонує розділення по місяцям, регіонам або конкретним проектам. Існує також функція рекомендації, котра може вказувати на точки скорочення – наприклад, незайняті проекти, котрі без необхідності використовують ресурси.

Хоча цей інструмент є безкоштовним, за експорт даних через інструмент BigQuery стягується плата.

Відображення бурі

Зміна клімату швидко стала однією з основних тем, оскільки повені, лісові пожежі та шторми стали звичним явищем у всьому світі. Зокрема, технічний сектор потребує пильної уваги до викидів вуглецю. Це спонукає багато крупних компаній почати роботу по скороченню викидів вуглецю.

Google – перший крупний постачальник хмарних послуг, котрий зробив такий крок, але у інших є свої власні цілі. Наприклад, Amazon Web Services націлена на 100% використання поновлюваних джерел енергії до 2025 року.

Хоча хмарні технології не виробляють стільки ж вуглецю, як деякі інші галузі, але вони все частіше використовуються. Багато компаній переходять на хмарні обчислення або, принаймні, покладаються на такі інструменти, як хмарне сховище або резервне копіювання.

Цей бум використання означає, що хмарні компанії мають просуватися вперед, щоб галузь могла продовжувати стійко зростати. Вуглецевий слід Google  – чудовий спосіб це зробити, і він обов’язково надихне на створення подібних програм.

Лейбл Промокод
Логотип
Знижка 10% на першу оплату хостингу
Перейти на сайт