12 Не Нудних Фактів Статистики Бухгалтерського Обліку

Ви думали, що бухгалтерські жарти погані?

Зачекайте, зараз ви прочитаєте 12 статистичних даних бухгалтерського обліку, які ми підготували для вас – нудно, як повсякденне життя бухгалтера.

Шуткую!

Ми можемо не любити бухгалтерів, але правда в тому, що вони нам потрібні більше, ніж ми уявляємо. Жоден бізнес не може вижити без бухгалтера, і є деякі аспекти роботи, які вас справді здивують.

Тому ми вирішили пролити світло на цю тему та поділитися найцікавішими фактами про бухгалтерський облік.

Захоплююча статистика бухгалтерів за 2021 рік (вибір редактора)

  • До 2026 року світовий ринок програмного забезпечення для бухгалтерського обліку досяг 11 772 мільйонів доларів.
  • У 2019 році кількість зайнятих бухгалтерів лише в США становила 1,28 мільйона .
  • Округ Колумбія є найбільш високооплачуваним штатом у США для бухгалтерів із середньою зарплатою 103 930 доларів на рік
  • Кількість бухгалтерських фірм в США в 2021 році є 138000 , і він продовжує зростати.
  • 82% бухгалтерів погоджуються, що зараз вимоги клієнтів вищі, ніж п’ять років тому.
  • 67% бухгалтерів вважають, що впровадження хмарних технологій сприяє успіху їхніх клієнтів.
  • Третина малого бізнесу витрачає від 1000 до 5000 доларів на бухгалтерські послуги на рік .
  • 40% власників малого бізнесу кажуть, що ведення бізнесу веде бухгалтерію та податки.

Статистика бухгалтерського обліку 2021

Ми почнемо з деяких основних статистичних даних, щоб дати загальне уявлення про галузь. Деякі з цих цифр важливі для малого бізнесу, тому засновники та нові підприємці обов’язково прочитайте їх усі!

1. До 2026 року світовий ринок бухгалтерського програмного забезпечення коштуватиме майже 11,8 мільйона доларів.

Бухгалтерська промисловість пережила багато змін, особливо в останнє десятиліття або близько того. Численні технологічні досягнення також потрапили у сферу бухгалтерського обліку, і це змінило спосіб ведення бізнесу людьми.

Ось чому статистика бухгалтерського обліку, така як наведена нижче, не дивує – до 2026 року світовий ринок бухгалтерського програмного забезпечення досягне приголомшливих 11,8 мільйона доларів! І оскільки більше бухгалтерів усвідомлює цінність наявності професійного інструменту для швидкого та ефективного закінчення роботи, ця цифра буде лише зростати!

Чи можете ви здогадатися, якій країні належить найбільша частка цього пирога?

2. США є країною з найбільшою кількістю бухгалтерів – 1,28 мільйона у 2019 році.

США є на перших позиціях у багатьох списках статистики бухгалтерського обліку . Однією з причин цього є те, що в США найбільша кількість бухгалтерів. Звіт за 2019 рік показав, що кількість зайнятих бухгалтерів становила 1,28 мільйона, чого не вдалося досягти з 2012 року.

3. Третина малого бізнесу щорічно витрачає на бухгалтерські послуги від 1000 до 5000 доларів.

Витрати на бухгалтерський облік неминучі, але також є постійним джерелом розчарування власників малого бізнесу (SBO). Ці витрати можуть варіюватися залежно від розміру компанії та галузі, але зазвичай вони становлять від 1000 доларів США вище.

31% малого бізнесу в США щорічно витрачають від 1000 до 5000 доларів на бухгалтерські послуги. Що стосується бухгалтерії , статистика показує, що 40% SBO стверджують, що витрати та податки є найгіршою частиною ведення бізнесу.

Подумка про статистику бухгалтерського обліку витрат може демотивувати будь-кого із створення компанії.

Але завжди є альтернатива.

Давайте подивимося, як власники SBO ставляться до хмарного обліку !

4. До кінця 2020 року 78% малих компаній використовуватимуть виключно хмарний облік.

Не занижуйте статистику бухгалтерського обліку щодо трансформації хмар у цій галузі. Більше підприємств застосує такий підхід, і до кінця цього року 78% усіх малих підприємств вирішать повністю перейти на хмарний облік.

Це не повинно дивувати – хмара – це майбутнє . Незабаром застарілі практики застаріють, а адаптація до останніх змін галузі стане запорукою успіху.

Статистика роботи бухгалтера

Багато людей не розуміють різниці між бухгалтерами, фінансистами та аудиторами . Хоча вони тісно пов’язані, вони виконують різні функції.

Простіше кажучи, бухгалтери ведуть облік усіх операцій; фінансисти керують та аналізують фінансові справи компанії; аудитори перевіряють роботу інших.

Вище ми згадали кілька статистичних даних про бухгалтерський облік , але в цьому розділі ми зосередимось лише на ньому.

Давайте поглянемо на деякі найпопулярніші факти, пов’язані з самою роботою.

5. З середньою зарплатою 165 000 доларів на рік, Великобританія, безперечно, є найкращим місцем для бухгалтерів.

Порівняно із середньою зарплатою в США (75 000 доларів на рік), Великобританія є країною мрій для бухгалтерів.

Заробітна плата бухгалтера у Великобританії починається приблизно з 105 000 доларів на рік – досить солідна зарплата. Звичайно, це не так у кожній галузі – найбільш високооплачуваними бухгалтерами є ті, хто працює у банківському секторі та на ринку капіталу.

Середня річна зарплата (включаючи бонуси) для них становить близько 170 000 доларів!

Але чим вони заслуговують на це?

Покажуть нам наступні кілька статистичних даних бухгалтерського обліку .

6. 79% бухгалтерів почуваються впевнено надаваючи власникам бізнесу поради щодо управління.

У наш час бухгалтери роблять для бізнесу набагато більше, ніж раніше. Вони бачать фінансове здоров’я компанії і мають кваліфіковані рекомендації власникам бізнесу щодо покращення загальної фінансової стабільності.

Міжнародне опитування, в якому взяли участь понад 3000 бухгалтерів, показує, що близько 79% відчувають впевненість у своїй компетенції надавати консультації з різних питань – від управління та руху грошових потоків до моделей зростання для підвищення стабільності та прибутковості.

Якщо цього недостатньо, аналіз галузі бухгалтерського обліку також показує, що від бухгалтерів зараз очікується суттєва технологічна грамотність, надаючи поради і щодо бухгалтерських технологій.

7. 82% бухгалтерів кажуть, що їхні клієнти очікують від них більшого, ніж п’ять років тому.

Це несподіване зростання робочих місць пов’язане із впровадженням технологій у декількох аспектах бухгалтерського обліку.

З введенням ШІ в повсякденні операції більша частина роботи передається комп’ютерам. Залишилася людська сторона роботи – спілкування з клієнтом, завдання управління, надання консультацій.

Як результат, у бухгалтерів немає іншого виходу, крім як набути навичок, необхідних, щоб не відставати від нових вимог.

З позитивного боку, зменшення повторюваних технічних аспектів роботи дозволить звільнити більше часу для навчання та розвитку. Оскільки 82% опитаних бухгалтерів стверджують, що прохання клієнтів різко змінилися за ці роки , цей додатковий час надасть їм можливість набути навичок, необхідних для задоволення цих нових потреб.

Ще одним наслідком прийняття технологій у цій галузі є те, що уявлення бухгалтерів про свою роботу також змінилося; наведена нижче бухгалтерська статистика відображає це.

8. 57% бухгалтерів вважають, що технологічна грамотність є найважливішим вмінням для кожного, хто хоче приєднатися до галузі.

Якщо ви вважали, що прихильності до цифр було більш ніж достатньо для кар’єри в бухгалтерському обліку, ми маємо нову статистику бухгалтерського обліку, яка доведе, що ви помиляєтесь.

Сьогодні бухгалтери більше зосереджені на тому, щоб бути технологічно оснащеними для виконання цієї роботи. В недавньому опитуванні Sage 57% бухгалтерів передбачали, що технологічна грамотність буде найважливішою навичкою в цій галузі, за якою слідує налагодження стосунків з 46% та бізнес-консультування з 44%.

Так, це 2021 рік, тому адаптація до сучасних галузевих тенденцій стане ключем до того, щоб стати успішним бухгалтером.

Отже, справді, скільки бухгалтерів застосували нову практику і чому ми можемо навчитися зі статистики бухгалтера з цього питання?

9. 53% бухгалтерів працюють у хмарі.

Все більше і більше бухгалтерів застосовують хмарну операційну модель – це полегшує їх роботу. Це дає їм гнучкість для віддаленої роботи, а дані повністю захищені.

Не кажучи вже про те, що хмарні рішення є економічно вигідними та заощаджують бухгалтерам багато грошей. Ось чому 53% з 3000 опитаних використовують їх.

Досить серйозного бухгалтерського обліку та статистики – перевіримо кілька цікавих фактів!

Бухгалтерські цікаві факти

Ми сподіваємось, що нам вдалося переконати вас, наскільки важливі бухгалтери.

А зараз, у нас для вас є кілька цікавих фактів, які ви повинні знати!

10. Мік Джаггер вивчав бухгалтерію, перш ніж стати одним із найвідоміших співаків!

Хто б міг подумати, знаменитий Мік Джаггер за партою? Але, мабуть, він не єдиний.

Багато інших знаменитостей мали кар’єру бухгалтера до того, як вони стали відомими, як-от Боб Ньюхарт, Кенні Дж., вірите чи ні, Джанет Джексон.

Це, мабуть, найцікавіший з усіх фактів бухгалтера, які ми зібрали.

11. Аль Капоне був збитий бухгалтерами ФБР.

Так, знаменитий Аль Капоне був винним у вбивстві та незаконному постачанні алкоголю, але врешті-решт його засудили за вторгнення податків. І це було завдяки тому, що зробив спеціальний агент і бухгалтер Френк Вілсон.

Поговоріть про силовий хід! Посадка Аль Капоне у в’язницю – колишній бухгалтер Френк Дж. Вільсон був відданим і прискіпливим борцем із злочинністю . Не всі герої носять плащі, так?

12. Бухгалтери відіграють значну роль в Оскарі.

Останнє з нашого переліку інтригуючих фактів про бухгалтера таке: Оскари існують з 1927 року, але чи задумувались ви коли-небудь, як підраховуються бюлетені? Очевидно, щороку, починаючи з 1935 року, група бухгалтерів перераховує вручну бюлетені для вручення нагород.

Можливо, це не одна з найцікавіших бухгалтерських робіт , але це, безумовно, цікавий факт.

Висновок

Ми сподіваємося, що ця бухгалтерська статистика показала вам, що ця робота може бути цікавою – або, принаймні, не такою поганою, як ви можете подумати!

Важливо пам’ятати, що бухгалтерський облік ніколи не слід недооцінювати. Це динамічна робота, хоча деякі її аспекти буденні. Бухгалтерський облік має вирішальне значення, якщо ви хочете дізнатися про фінансову стабільність своєї компанії, тож обов’язково надайте цим хлопцям належну повагу!