Hostinger Рецензія

Коли я вперше відвідав Hostinger.com, мене вразило дві речі: надзвичайно низькі ціни на спільний хостинг та інформативна цінність сайту. Звичайно, це спокушає користувачів купувати хостинг за допомогою деяких стандартних маркетингових прийомів, але сайт також має багато достовірної інформації, наприклад щомісячна плата нереально низька.

Ще одна річ, яку я помітив під час підготовки попереднього дослідження до цього огляду Hostinger, – це компанія із сильним технічним походженням.

Тому я придбав спільний план Premium, встановив на ньому чистий WordPress і почав контролювати час його роботи та швидкість.

Після кількох місяців тестування, ось що я можу сказати вам про Hostinger, все це підсумовано у неупередженому, детальному огляді.

Що таке Hostinger? Створена в Литві близько 15 років тому, Hostinger – це міжнародна торгова марка, яка має дуже високу цінність на багатьох ринках. Hostinger є найбільшим постачальником безкоштовних веб-хостингів.

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ

Хостинг с найкращими показниками

Hostinger Хостинг с найкращими показниками
Загальна Оцінка
4.5 /5
ПЕРЕЙТИ НА САЙТ
Ціна
Зручність
Підтримка
Надійність

Наша Думка

Hostinger – це дуже доступний хост, який демонструє чудову швидкість інтерфейсу та постійно працюючий сервер. Завдяки власній панелі управління та регулярним резервним копіям це дуже надійний вибір для невеликих та середніх сайтів, які не потребують надто розширених функцій.

Плюси

Високий UpTime

Дуже швидкі сервери

Оптимізація для WordPress

Надзвичайно доступний

Онлайн чат підтримки

Мінуси

Немає розширених функцій

Потрібно купляти SSL сертифікат

Основне – швидкість, час роботи та підтримка хостингу

Деякі кажуть, що хостинг-провайдер працює лише як найповільніший його сервер, інші зосереджуються на безвідмовній роботі та обслуговуванні клієнтів. Я не дискриміную і перевіряю їх усіх.

Деякі кажуть, що хостинг-провайдер працює лише як найповільніший його сервер, інші зосереджуються на безвідмовній роботі та обслуговуванні клієнтів.

1. Uptime – 99.91%

Час безперебійної роботи є одним з основних ознак якісного веб-хостингу, і Hostinger працює досить добре.

99,91% часу безвідмовної роботи протягом шести місяців моніторингу – це не поганий результат; вона підпадає під обіцяні 99,9%.

Поки що лише в грудні 2019 року мій невеликий сайт WordPress був довше в автономному режимі, що призвело до безвідмовної роботи на 99,63%.

Hostinger обіцяє відшкодування 5% щомісячної плати за хостинг, коли буде порушено умову за угодою про безвідмовну роботу. Враховуючи, що протягом 4 з 6 місяців тривалість роботи була бездоганною, я не думаю, що найближчим часом буде причина скаржитися.

Проте обіцяна компенсація дуже мала.

Hostinger підтримує 99,9% часу безвідмовної роботи, але насправді обіцяє дуже обмежену компенсацію.

Середній час роботи 2018

Жовтень – 100%

Листопад – 100%

Грудень – 99,62%

Середній час роботи 2019

Січень – 99,99%

Лютий – 100%

2. Гарна швидкість

 • Надзвичайно швидкий час відгуку – 0,19 с (1-й)
 • Дуже швидкий час завантаження – 0,68 с (1-й)
 • Стабільність під навантаженням – 1,17 с (8-е)

Примітка. Якщо ви проводите тести швидкості на моєму домені, результати можуть дещо коливатися. Навіть на одній і тій же платформі тестування два тести зазвичай демонструють дещо різні результати.

Консенсус між користувачами та професіоналами – це рідкість в Інтернеті. Тим не менше, більшість людей погоджуються у своїх оглядах щодо Hostinger, що це швидкий хост. Це підтверджують дані, зібрані мною з чотирьох різних інструментів тестування.

Насправді це один із найшвидших хостинг-провайдерів, яких я тестував до цього часу.

Фронтальна швидкість є дуже вражаючою. Серверу Hostinger потрібно приблизно 0,19 секунди, щоб відповісти першим байтом даних. Тоді йому потрібно лише 0,68 секунди, щоб повністю відтворити сторінку.

Завдяки таким результатам, моя установка Hostinger WordPress є найшвидшим завантажувальним сайтом, який підлягає моніторингу, просто обробляючи подібні InterServer та Dreamhost.

https://tophostings.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/4.-LI-1-Hostinger-Jan-19.png

Що стосується швидкості сервера, Hostinger також забезпечує гарні показники.

Це далеко не найкращі виконавці в цій категорії, але однаково віддалені від гірших. 1,17 секунди середнього часу відгуку на майже 300 одночасних запитів – це зовсім не погано.

Середній час відгуку 2018:

 • Жовтень – 0,13 с%
 • Листопад – 0,12с
 • Грудень – 0,21с

Середній час відгуку 2019:

 • Січень – 0,21с
 • Лютий – 0,14с

Повністю завантажена сторінка 2018:

 • Жовтень – 0,71с
 • Листопад – 0,59с
 • Грудень – 0,60с

Повністю завантажена сторінка 2019:

 • Січень – 0,84с
 • Лютий – 0,83с

Відповідь під навантаженням 2018:

 • Жовтень – 1,12с
 • Листопад – 1,12с
 • Грудень – 1,15с

Відповідь під навантаженням 2019:

 • Січень – 1,27с

Hostinger - це досить швидкий провайдер хостингу веб-сайтів.

3. Підтримка може бути кращою

Якщо ви зайдете на Hostinger.com, ви можете бути здивовані, побачивши, що команда підтримки називається «Команда успішного споживача». Звучить чудово, але мій досвід із вражаючими маркетинговими умовами був досить нерівномірним.

Як тільки я відкрив сторінку підтримки, спрацювало два сигнали тривоги.

По-перше, ніде немає номера телефону. Як не дивно, але там є офісні адреси компанії в Каунасі та Ларнаці, тож ви можете, мабуть, надіслати лист. Обидва місця перелічені з відповідними поштовими індексами.

Очевидна відсутність телефонної підтримки надзвичайно дивна, але я ще не був готовий знецінювати Hostinger.

Потім я побачив другу дивну штуку під виглядом яскравої “Давайте спілкуватися!” кнопки, яка дозволяє… надіслати електронне повідомлення?

https://tophostings.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/Weak-support.jpg

Серйозно, ви натискаєте її, і ви переходите до контактної форми. Я спробував це кілька разів, думаючи, що, можливо, надіслав свій запит агенту чату, який може підготувати адекватні відповіді. Я отримав електронний лист, який містив однорядкову відповідь на моє однорядкове запитання.

У цьому відношенні це схоже на чат.

Тільки що це не так.

Зауважте, врешті мені вдалося зв’язатися з чатом. Він доступний лише на сторінці підтримки Hostinger; сама сторінка не відсутня на домашній сторінці.

О, і це не спрацювало у Firefox.

Як би там не було. Кнопка чату розташована в правому нижньому куті, і в результаті я мав приємну, хоча і не зовсім переконливу розмову з агентом підтримки. Він був оперативним і доброзичливим, але трохи перевірок та зондування показало, що деякі рекламовані функції вводять в оману. Більше про це в розділі мінусів мого огляду Hostinger.

Блукаючи веб-сайтом Hostinger, шукаючи невловимий варіант чату, я вирішив перевірити теми веб-хостингу Reddit для отримання додаткової інформації.

У пошуках найкращого веб-хостингу я часто потрапляю до Reddit. Підтримка там оцінена досить добре, але очевидна відсутність декількох основних каналів зв’язку є жахливою.

Служба підтримки здається компетентною, але відсутність телефону є серйозною упущенням. Варіант живого чату також може бути наданий набагато доступнішим способом.

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ

Хостинг с найкращими показниками

Hostinger Плюси

Пропозиції Hostinger всебічні та надійні. І новачки, і досвідчені користувачі можуть знайти багато речей, які сподобаються.

1. Дуже дешево

Хоча Hostinger використовує ту ж тактику, що і будь-який інший веб-хостинг, у них відмінні ціни. Hostinger – один з найдешевших веб-хостингів на ринку, і вони включають в себе реєстрацію 1 домену безкоштовно. Так, за інші необхідно платити, але вони теж по доступним цінам.

2. Виділені ресурси

Hostinger обіцяє певні потужності процесора та оперативної пам’яті для кожного з трьох планів спільного хостингу, що є чудовою новиною для тих, хто зростає та розширюється.

Завжди важко сказати, наскільки добре реалізовано таке точне управління ресурсами, але бачити зусилля, спрямовані на виділення певної обчислювальної потужності кожному користувачеві, завжди приємно.

3. SSD повсюдно

Що стосується інфраструктури, Hostiger не відстає від останніх галузевих стандартів. Всі його сервери працюють на твердотільних накопичувачах. Твердотільні накопичувачі набагато швидші, ніж старі жорсткі диски, тому це очевидне оновлення.

4. Вбудований кеш

У всіх планах Hostinger увімкнено кешування Nginx. Не заглиблюючись в технічні аспекти, досить сказати, що Nginx – це потужний і швидкий веб-сервер; він був розроблений, щоб перевершити Apache і належним чином робить це. Коли кешування Nginx на стороні сервера налаштовано належним чином (у чому мене запевнила підтримка Hostinger), навіть динамічні сайти, важкі за вмістом, повинні працювати безвідмовно.

5. Регулярні резервні копії

Хоча лише бізнес-план гарантує щоденне резервне копіювання, кожне рішення для спільного хостингу створює резервні копії даних щотижня. Багато хто вважає це мінімумом, який повинен робити веб-хостинг преміум класу – я повністю погоджуюся з цим поняттям, але правда полягає в тому, що регулярні резервні копії не є загальнодоступними.

6. 30-денна гарантія повернення грошей

Гарантії повернення грошей – це стандартна практика серед провідних компаній, що займаються веб-хостингом. Hostinger не відрізняється цим, але поєднує те, що пропонує більшість постачальників. 30 днів – це не так вже й багато, щоб перевірити послугу веб-хостингу належним чином, але це нескінченно краще, ніж нічого.

https://tophostings.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/30-days.jpg

7. Git повсюдно

Усі плани Hostinger постачаються зі сховищем контролю версій Git. Якщо ви не знаєте, що це, ви, мабуть, все одно не будете ним користуватися, але якщо знаєте – чудово, правда?

8. Оптимізовано для WordPress

Плагіни та сервери кешування WordPress, готові вмістити цю популярну систему управління, роблять Hostinger чудовим вибором для неї.

Інсталятор в 1 клік та автоматичне оновлення роблять пакет WordPress Hosting досить спокусливою пропозицією.

9. Запатентована панель управління

По правді кажучи, мені потрібно було досить багато часу, щоб вирішити, чи є власна вбудована панель управління категорією «Про» чи ні.

Хоча я захоплююся такими ініціативами, вони рідко бувають кращими за існуючі рішення. Я дивувався, чому Hostinger не використовує cPanel.

https://tophostings.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/Control-panel-768x421.jpg

Однак розробники компанії зробили досить вражаючу роботу. Слід визнати, що панель управління дуже схожа на cPanel, але це не погано; це економить час на вивчення.

Панель зручна і функціональна, що забезпечує достатнє управління та безперебійний доступ, що робить її ідеальною для початківців.

10. Конструктор веб-сайтів

Hostinger надає пристойну кількість установників в один клік, але також має гідний інструмент побудови сайтів. Конструктор веб-сайтів Hostinger включений у всі плани та має функціональний інтерфейс перетягування, який може допомогти вам швидко та ефективно створити веб-сторінку.

https://tophostings.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/Website-builder.jpg

Хоча я не шанувальник таких розробників веб-сайтів, мушу визнати, що це одна з кращих ітерацій, які я бачив.

11. Ви сказали знижки?

Зараз я згадав, що ціни смішно низькі, але ви також можете отримати серйозну знижку для Hostinger. Це трохи дивно, оскільки початкові ціни настільки низькі , що знижка ледве має сенс.

Однак це цілком реалістична можливість.

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ

Хостинг с найкращими показниками

Hostinger Мінуси

Хоча Hostinger досить надійний хостинг, він далеко не бездоганний.

1. Оманливий маркетинг

Моє перше враження від Hostinger.com було досить позитивним – маркетинговий жаргон зведений до мінімуму, сайт інформативний, а важливу інформацію порівняно легко знайти (крім сторінки підтримки).

Однак, коли дослідження Hostinger підвели мене до особливостей плану, кілька речей здалися мені дивними. Слово “необмежений” зустрічається досить часто.

Тільки що ніщо не безмежне.

Добре, пропускна здатність може бути, пропускна спроможність мережі вже перекрита, але ніщо, що надається сервером, не може бути без обмежень. Необмежена кількість веб-сайтів (досить поширений маркетинговий термін у галузі) та бази даних, необмежена кількість електронних листів та необмежений простір на твердотільних накопичувачах – практично нездійсненні речі. Вони технічно неможливі.

Єдиною функцією, яка розкриває правду про те, що ви насправді можете зберігати на своєму хостинговому рахунку Hostinger, є inodes. Це дуже конкретна цифра для всіх планів.

Подивіться, скільки у вас може бути inodes, і ви почнете усвідомлювати межі тарифу, на який ви підписалися.

Hostinger – це дешевий веб-хостинг, але він не повинен бути дешевим завдяки тому, як він просуває свою продукцію.

2. Обмежений для досвідчених користувачів

У Hostinger є добре збалансований пакет спільного хостингу, але досвідченим користувачам він може виявитись неповним у певних областях. Так, є Git, Curl, але багато додаткових функцій, доступних у cPanel, просто відсутні. Ruby on Rails, Python та інших немає.

3. Складна міграція

Перенесення сайту на Hostinger може бути проблематичним. Хоча служба підтримки готова допомогти будь-яким необхідним способом – порадою або безпосереднім залученням до процесу – той факт, що хост управляє власною панеллю хостингу, ускладнює перенесення існуючих веб-сайтів.

Це можливо, але дуже ймовірно, що це будуть клопоти.

4. Немає безкоштовного SSL

Якщо ви хочете безкоштовно забезпечити свій сайт SSL, Hostinger не варіант. Тільки найбільший із трьох планів включає такий сертифікат.

Як правило, я вважаю це дивним, оскільки відсутність SSL погіршує SEO.

Як би там не було, якщо ви хочете отримати SSL, вам доведеться або платити за нього окремо, або вручну придбати Let’s Encrypt, або придбати найбільший із трьох планів Hostinger.

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ

Хостинг с найкращими показниками

Плани спільного хостингу Hostinger

Hostinger має три плани спільного хостингу. Ціни надзвичайно низькі.

Простий Хостинг

19.0
Додати до Кошика

Простий Хостинг Найменший план компанії обмежений єдиним веб-сайтом та поштовою скринькою, але його можна придбати за ціною (!) 19,00 гривень на місяць. Без жартів. Слід визнати, що якщо ви будете брати тариф на 1 місяць, то ціна збільшиться до 175 гривень

Популярний

Преміум Хостинг

45.0
Додати до Кошика

Преміум Хостинг Тут починаються «необмежені» можливості: пропускна здатність, простір сервера (400 000 inodes), домени, електронні листи, бази даних тощо. Ціна починається з 45 гривень. О, і якщо ви шукаєте безкоштовний домен, Hostinger Преміум покриває це.

Бізнес Хостинг

69.0
Додати до Кошика

Бізнес ХостингЗа ціною від 69 гривень на місяць ви можете насолоджуватися усім перерахованим, плюс щоденні резервні копії та безкоштовний сертифікат SSL. Це практично єдина різниця з пакетом Преміум.

Пропускна здатність: 100 ГБ для Простого плану, необмежений для решти
Зберігання: 10 Гб для Простого плану, необмежений для решти
База Даних: MySQL та InnoDB
Домени: Безкоштовна реєстрація доступна для користувачів Premium і Business
Панель управління: Запатентована панель управління, яка виглядає та нагадує cPanel
Встановлення програмного забезпечення: Встановлення в 1 клік
Міграція: Команда підтримки готова допомогти, але технічні труднощі дуже ймовірні
Варіанти оплати: Кредитні картки та PayPal; біткойни також перераховані, але вам слід звернутися до служби підтримки, щоб обробляти такі платежі
Налаштування облікового запису: Повністю автоматизований процес, досить швидкий

Чи рекомендую я Hostinger?

Так, я рекомендую Hostinger з цілої низки причин.

Якщо ви шукаєте дешевий хостинг, це, мабуть, найкращий варіант.

Швидкість і продуктивність також вражають.

Доступ до команди підтримки можна оптимізувати, але агенти чуйні та обізнані.

Коротко про Hostinger

Плюси
Високий UpTime Відмінна швидкість інтерфейсу Надзвичайно доступний 30-денна гарантія повернення грошей Щотижневе резервне копіювання Непоганий конструктор сайтів Безкоштовна реєстрація домену
Мінуси
Немає безкоштовного SSL Немає розширених функцій
Hostinger Хостинг с найкращими показниками
Загальна Оцінка
4.5 /5
ПЕРЕЙТИ НА САЙТ
Ціна
Зручність
Підтримка
Надійність

Наша Думка

Hostinger – це дуже доступний хост, який демонструє чудову швидкість інтерфейсу та постійно працюючий сервер. Завдяки власній панелі управління та регулярним резервним копіям це дуже надійний вибір для невеликих та середніх сайтів, які не потребують надто розширених функцій.

Плюси

Високий UpTime

Дуже швидкі сервери

Оптимізація для WordPress

Надзвичайно доступний

Онлайн чат підтримки

Мінуси

Немає розширених функцій

Потрібно купляти SSL сертифікат

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Поділіться з друзями!