GoDaddy Рецензія

GoDaddy – справжній тато хостинг-індустрії. Це найбільший реєстратор доменних імен та найбільший хостинг-провайдер у світі.

Чи є це найкращою послугою хостингу веб-сайтів, ще належить з’ясувати в цьому неупередженому огляді хостингу GoDaddy.

Я не міг обійти GoDaddy у пошуках найкращої компанії, що займається хостингом веб-сайтів. Щоб покращити світ хостингу в цілому за допомогою чесних оглядів і точних відгуків, мені довелося оцінити плюси і мінуси найбільшого хостингу, який існує.

Я придбав спільний план Deluxe, створив веб-сайт за замовчуванням WordPress і підключив його до декількох інструментів моніторингу, щоб виміряти його ефективність. Існує багато оглядів хостингу GoDaddy, але жоден не має глибини та реальних даних, які я збирав протягом місяців.

Хто такий GoDaddy?

GoDaddy – це компанія, яка використовує агресивні маркетингові стратегії, іноді сумнівного смаку. Рекламні ролики Super Bowl, у яких часто беруть участь знаменитості та відомі спортсмени, великі спонсорські угоди та безліч суперечок – все це сприяє популярності GoDaddy.

Компанія була заснована ще в 1997 році під назвою Jomax Technologies і з тих пір зростає. За офіційними даними, у GoDaddy працює понад 6000 людей, які обслуговують 17 мільйонів клієнтів.

У більшості інших хостів не так багато доменних імен (а GoDaddy їх також має 75 мільйонів.)

GoDaddy масивний.

Однак такі великі компанії часто намагаються зберегти свою актуальність на високорозвиненому ринку, де головними рисами є інновації та постійний розвиток.

Чи здатний він постійно оновлювати свою величезну інфраструктуру?

Чи може він реально скласти конкуренцію найкращим провайдерам хостингу веб-сайтів та їх вдосконаленим продуктам?

У цьому неупередженому, детальному огляді я дозволю цифрам розповісти історію GoDaddy.

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ

Сильний маркетинг, посереднє обслуговування

GoDaddy Сильний маркетинг, посереднє обслуговування
Загальна Оцінка
4.5 /5
ПЕРЕЙТИ НА САЙТ
Ціна
Зручність
Підтримка
Надійність

Наш Вирок

Високий час безвідмовної роботи та швидкість справляють гарне враження, яке псує бідна команда підтримки та величезна кількість продажів. Вступні ціни зростають у кілька разів після оновлення. Також немає вдосконалених функцій хостингу; що ви отримуєте – це основний хостинг cPanel. GoDaddy – найбільша хостингова компанія, але на деякій відстані від найкращих веб-хостів.

Плюси

Вражаючий uptime (100%)

Відмінно працює під навантаженням

Масштабовані плани

Хороша швидкість

Високі збори за поновлення тарифу

Мінуси

Підтримка повільна

Немає автоматичних резервних копій

Немає служби міграції

Основне – GoDaddy Uptime, швидкість, підтримка

Безперебійна робота, швидкість та якісна підтримка - це ключові складові позитивного враження веб-хостингу, і це головне, що потрібно оцінити тут, на огляді хостингу.

1. Uptime – 100%

Безперебійність роботи – це найважливіший фактор, який слід враховувати при виборі нового веб-хоста.

Ось чому перше, що я зробив після створення мого тестового сайту GoDaddy, це підключення його до мого акаунта моніторингу StatusCake.

Поки що,час безвідмовної роботи – бездоганні 100%. Час моніторингу два місяці все ще занадто короткий, щоб зробити якісь серйозні висновки, але початок дуже перспективний.

GoDaddy гарантує 99,9% загальної тривалості роботи. Ця гарантія підкріплена політикою компенсацій, яка є порівняно мізерною. Якщо час безвідмовної роботи опуститься нижче 99,9%, кінцевий користувач може отримати компенсацію, рівну 5% від щомісячної плати.

Фактична тривалість простою серверу не відіграє жодної ролі у компенсації.

Інші хости пропонують повний місяць безкоштовного хостингу, коли порушується  рівень SLA.

Середній час роботи 2018:

 • Серпень – 100%
 • Вересень – 100%
 • Жовтень – 100%
 • Листопад – 100%
 • Грудень – 100%

Середній час роботи в 2019 році:

 • Січень – 100%

Гарний аптайм.

2. Сумнівна швидкість

 • Час швидкої реакції – 0,68 с

Примітка: Якщо ви проводите тести швидкості на моєму домені, результати можуть дещо коливатися. Навіть на одній і тій же платформі тестування два послідовних тести зазвичай демонструють дещо різні результати.  

Швидкість займає друге місце за значимістю. Млявий сайт є серйозним стримуючим фактором, і багато користувачів навіть не подумають повернутися на сторінку, яка завантажується довго.

Я приймаю особливі підходи при тестуванні всіх хостів, які я аналізую, оскільки різні інструменти порівняльного аналізу часто дають різні результати. Прагнучи створити неупереджені та чесні огляди, я беру середнє значення трьох тестів.

Коли я тестував GoDaddy, і час відгуку сервера (TTFB), і час, необхідний для повного завантаження сторінки, були вражаючими. Перший байт був відправлений назад менш ніж за півсекунди, тоді як повне виконання сторінки зайняло близько 1,32 секунди.

Це хороша швидкість невеликого базового сайту, подібного до мого, але порівняно з іншими хостами, які я переглянув, я повинен сказати, що ефективність GoDaddy є посередньою.

Показники були вражаючими, коли я серйозно напружив сервер GoDaddy.

Сервер GoDaddy продемонстрував дуже гідну продуктивність під напругою.

Заснований виключно на безвідмовної роботи та швидкості, GoDaddy занодиться серед найкращих веб-хостинг-провайдерів.

Середній час відгуку 2018:

 • Серпень – 0,47с
 • Вересень – 0,82с
 • Жовтень – 0,53с
 • Листопад – 1.20с
 • Грудень – 0,41с

Повністю завантажена сторінка 2018:

 • Серпень – 1,25 с
 • Вересень – 1,52с
 • Жовтень – 1,31с
 • Листопад – 1,66 с
 • Грудень – 0,85с

Відповідь під навантаженням 2018:

 • Серпень – 0,52с
 • Вересень – 0.50с
 • Жовтень – 0,52с
 • Листопад – 1,31с
 • Грудень – 0,58с

Швидкість не погана, але може бути набагато кращою.

3. Характерна служба підтримки та застаріла база знань

Швидкість і час безвідмовної роботи мають вирішальне значення, але технічна підтримка є ще одним важливим фактором, який визначає якість веб-хостингу.

Я розповідав про розмір GoDaddy. Компанія величезна, а клієнтська база ще більша. Як результат, команда підтримки повинна бути численною, щоб задовольнити попит користувачів цілодобово та без вихідних.

Навчити понад тисячу людей надавати високоякісну технічну підтримку не так просто, і GoDaddy не робить особливих успіхів у цьому.

Це правда, що в момент потреби ви можете отримати відповідь та адекватну підтримку. Однак однаково ймовірно не отримати нічого, крім зростаючого розчарування через неадекватні знання та погано підготовлених агентів підтримки.

Коли я розпочав цей огляд, чат був повністю недоступний, тобто жодної кнопки чату взагалі не було.

Через кілька днів він знову в з’явився, але команда підтримки чату доступна лише в робочий час. Треба сказати, що завдяки цьому GoDaddy виглядає не професійно.

 

Завдяки чату, доступному лише в робочий час, GoDaddy серйозно відстає від своїх конкурентів.

База знань також потребує оновлення. Поки я шукав свої GoDaddy імена серверів (які напрочуд добре приховані), мені довелося податися до бази знань для керівництва.

Ведення охайної та оновленої бази знань та статей вимагає зусиль, але поважаюча себе компанія повинна дуже постаратися. Особливо, коли підтримка доступна переважно по телефону, а лінії, як правило, зайняті.

Підтримка GoDaddy ледве виконує свої обов'язки і база знань застаріла.

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ

Сильний маркетинг, посереднє обслуговування

GoDaddy Плюси

GoDaddy продовжує розширюватися. І хоча велику частину його успіху можна віднести до хорошого маркетингу, компанія моє досить непогані пропозиції товари.

1. Щедрі тарифні плани

Окрім початкового тарифу економічного спільного хостингу, GoDaddy пропонує приємні тарифи, які мають необмежений простір на диску та пропускну здатність. Оперативна пам’ять і потужність центрального процесора не є найкращими, але непогані для спільного хостингу.

Єдиним обмеженням, накладеним на всі плани, є кількість файлів, які може мати користувач. Це 250 000, що непогано. Тим не менше, це обмеження відчують ті, у кого є кілька веб-сайтів середнього розміру.

Для уточнення слів, хоча обсяг простого хостингу не обмежений, кількість даних, які ви можете завантажити на сервер GoDaddy, обмежена.

Якщо ви прочитаєте плани хостингу GoDaddy (про це пізніше), ви можете бути здивовані кількістю перелічених функцій. Не дивуйтесь, оскільки практично всі вони є стандартними функціями будь-якого плану спільного хостингу Linux. У цьому немає нічого поганого, оскільки стандартні функції cPanel є надійними та зручними.

Ви не отримаєте нічого унікального, але тарифи достатньо добре оснащені додатковими функціями, щоб без проблем запускати сучасні системи управління.

2. Непогане налаштування облікового запису

Запустити сайт за допомогою GoDaddy дуже просто, оскільки саме налаштування облікового запису допоможе вам здійснити безпроблемну установку WordPress.

Ви можете створити базовий веб-сайт WordPress, який запрацює за лічені хвилини після створення облікового запису.

Quick and easy WordPress installation.

3. Безкоштовний конструктор веб-сайтів

Роками GoDaddy розробляє власний конструктор веб-сайтів. Його остання ітерація називається GoCentral.

Я трохи неохоче перелічую це серед переваг компанії, оскільки це досить посередній додаток для створення сайтів, але він підійде для людей, які хочуть базовий сайт в Інтернеті.

GoCentral has steamlined creative process.

GoCentral може створювати базові веб-сайти надзвичайно просто.

У всіх тарифах GoCentral дуже впорядкований процес створення сайту, який дозволяє зробити веб-сайт за лічені хвилини. Інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні, цей конструктор веб-сайтів насправді відчувається дещо обмежувальним, але я бачив значно гірші та значно дорожчі інструменти побудови веб-сайтів.

4. Вигідні пропозиції

GoDaddy славиться своїми вигідними пропозиціями. Найчастіше ви можете отримати смішно дешеві стартові пакети.

Найкраще те, що низькі ціни на хостинг GoDaddy можна знайти практично завжди, оскільки у хостингу є дуже сильна команда маркетингу, яка добре знає, як залучити нових клієнтів.

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ

Сильний маркетинг, посереднє обслуговування

GoDaddy Мінуси

Чи GoDaddy хороший варіант хостингу?

Спочатку GoDaddy починав із реєстрації доменних імен, але згодом розширився на всі типи хостингових послуг: хостинг веб-сайтів, хостинг електронної пошти, конструктор сайтів, ведення онлайн-бухгалтерії тощо.

Можна сказати, що компанія намагається бути кращою в усіх напрямках, але, безумовно, не є кращою в жодної справі, окрім можливо реєстрації домену.

Я вже згадував, що команда підтримки нижча порівняно з деякими найкращими хостинг-провайдерами.

Ось інші основні недоліки GoDaddy

1. Стандартні хостингові рішення

GoDaddy пропонує стандартний хостинговий продукт. У його пакеті хостингу Linux немає нічого видатного чи особливо вражаючого. По суті, він має послуги за замовчуванням для кожного хостингу cPanel.

Тому, якщо ви не шукаєте нічого, окрім простого веб-сайту, вам такі пропозиції підійдуть.

Тим не менше, я очікував більшого від компанії, яка є лідером галузі за рахунок частки ринку і так високо ставиться до своєї продукції.

2. Маркетинг над реальною вартістю

З попереднім пунктом пов’язаний той факт, що GoDaddy значною мірою покладається на сильний маркетинг, а не на сильні послуги.

Компанія рекламує багато функцій, які є в її планах, але при цьому необхідно платити абсолютно за кожну додаткову послугу. Це так жадно, що навіть функції, знайдені безкоштовно практично на всіх інших веб-хостах, не присутні або платні.

Гарантія повернення грошей? Не існує.

Автоматичні резервні копії? Ні.

Ви можете використовувати вбудовану функцію cPanel для резервного копіювання вашого сайту та електронних листів, але це потрібно робити вручну. Крім того, ніде в деталях плану ви не бачите ні слова про цю можливість. Однак можливість оплатити інструмент резервного копіювання GoDaddy досить помітна.

GoDaddy knows marketing well.

Безкоштовний SSL? Ні, якщо ви не відмовитесь оплатити найбільший план спільного хостингу.

Зараз, переважно всі хороші провайдери веб-хостингу включають у свої плани безкоштовний SSL.

Це лише кілька прикладів того, як GoDaddy – здебільшого, з урахуванням своїх доходів – намагається стягувати плату за послуги, які є досить важливими та доступними у інших хостів безкоштовно.

Після реєстрації ви також регулярно отримуватимете рекламні електронні листи, які вимагатимуть замовлення продуктів, які не є суворо необхідними.

3. Відсутність міграції сайтів

Міграція? Ні.

Умови надання послуги визначають, що це варіативна послуга, яка може надаватися, а може і не надаватися, але GoDaddy не обіцяє, що ваш сайт буде працювати після перенесення.

Типу, серйозно?

Дозвольте мені задати цікаве питання тут:

Скільки коштує розміщення сайту за допомогою GoDaddy?

Якщо вам доведеться перенести сайт самостійно, необхідно багато часу та технічного досвіду.

4. Клієнтське оточення з поганою навігацією

GoDaddy рекламує себе як простий у використанні хост, який підходить для початківців.

Хоча компанія, безумовно, знає, як продавати продукцію недосвідченим користувачам, я не можу сказати, що її клієнтське оточення особливо зручна для користувачів.

Доступ до більшості функцій управління продуктами відносно простий, хоча для їх доступу потрібно пройти через випадаюче меню.

The GoDaddy customer area has room for improvement.

Клієнтське оточення може бути більш корисним і менш продаванним.

Такі прості речі, як управління доменом, стають непотрібними. Менеджер доменів не відображає автоматично доменні імена, зареєстровані в інших місцях, тільки розміщені на GoDaddy. Ви повинні фактично ввести їх у рядок пошуку, щоб отримати відповідну інформацію, наприклад, які сервери імен використовувати.

Чому цей розділ має назву “Мої домени”, мені не зрозуміло.

Найпростіше, що ви можете зробити через портал клієнтів, – це придбання нових продуктів.

5. Висока плата за поновлення тарифу

Я згадував те, що GoDaddy практично постійно проводить акції, і що ви можете придбати загальний хостинг за 27 грн на місяць. Якщо вам пощастить, ви навіть можете отримати акцію, коли вам потрібно поновити пакет хостингу, але скоріше всього вам доведеться заплатити чималу ціну за поновлення.

Максимальний пакет коштує 579,99 грн (без податку) при подовженні – 869,99 грн.

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ

Сильний маркетинг, посереднє обслуговування

Плани спільного хостингу GoDaddy

GoDaddy пропонує чотири плани спільного хостингу на вибір:

Економний

85.0
Додати до Кошика

Економний Включено безкоштовні домен і електронну пошту (з річним планом).

Люкс

119.0
Додати до Кошика

Люкс Усі можливості плану "Економний", плюс необмежена кількість сайтів і необмежене сховище.

Популярний

Ultimate

169.0
Додати до Кошика

Ultimate Для сайтів із великим трафіком. Вдвічі більше ядер ЦП для підвищення потужності та безкоштовний сертифікат SSL на перший рік.

Максимальний

249.0
Додати до Кошика

МаксимальнийВдвічі більше ядер ЦП і в чотири рази більший обсяг пам’яті — для потужності та швидкості. Плюс — безкоштовний сертифікат SSL на весь строк дії плану.

Пропускна здатність: Необмежене
Сховище: Необмежене; лише економ-пакет з обмеженням 100 ГБ
Email: Необмежене
База даних: MySQL, включений у всі плани
Доменні імена: Безкоштовна реєстрація домену включена в усі плани
Панель управління: cPanel, швидкий і адаптивний
Встановлення програмного забезпечення: Просте інсталювання у 1 клік
Міграція: Ні
Варіанти оплати: Кредитні, дебетові та подарункові картки, розрахункові рахунки
Налаштування облікового запису: Швидке

Ми рекомендуємо GoDaddy?

GoDaddy – це нормальний хост, але можна обрати набагато кращий варіант.

Основним недоліком цього хостинга є погана команда підтримки, але агресивний маркетинг і величезна кількість продажів не приносять користі.

Його сервери демонструють чудову швидкість та надійність, але більшість найкращих веб-хостинг-провайдерів, яких я тут переглядаю, можуть зрівнятися з ним.

Хоч би якими важливими були ці два фактори, їх одних недостатньо, щоб поставити GoDaddy до топ-3 і навіть до топ-5 найкращих компаній 2020 року.

Якщо ви любите простий веб-сайт з кількома сторінками та обмеженими функціональними можливостями, GoDaddy може бути розумним вибором, особливо якщо вам вдасться отримати приємну знижку.

Коротко про GoDaddy

Плюси
Вражаючий uptime (100%) Відмінна швидкість, швидкий час відгуку Відмінно під навантаженням Масштабовані плани Доступний
Мінуси
Підтримка повільна Підтримка доступна лише по телефону Немає автоматичного резервного копіювання Немає міграції Немає гарантії повернення грошей Багато розпродажів
GoDaddy Сильний маркетинг, посереднє обслуговування
Загальна Оцінка
4.5 /5
ПЕРЕЙТИ НА САЙТ
Ціна
Зручність
Підтримка
Надійність

Наш Вирок

Високий час безвідмовної роботи та швидкість справляють гарне враження, яке псує бідна команда підтримки та величезна кількість продажів. Вступні ціни зростають у кілька разів після оновлення. Також немає вдосконалених функцій хостингу; що ви отримуєте – це основний хостинг cPanel. GoDaddy – найбільша хостингова компанія, але на деякій відстані від найкращих веб-хостів.

Плюси

Вражаючий uptime (100%)

Відмінно працює під навантаженням

Масштабовані плани

Хороша швидкість

Високі збори за поновлення тарифу

Мінуси

Підтримка повільна

Немає автоматичних резервних копій

Немає служби міграції

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Поділіться з друзями!