Промокоди

Logo

Fozzy

Знижка на хостинг у розмірі 10%

Перевірений
Дійсний до: 31/12/2021
Logo

Zomro

Знижка на хостинг у розмірі 1%

Перевірений
Дійсний до: 31/12/2021

Промокоди та знижки на хостинг

Багато хостинг-провайдери крім знижок (за довгостроковий платіж) пропонують своїм користувачам купони (промокоди). Це так звані промо-коди, використовуючи які ви отримуєте або додаткову знижку, або додаткову суму грошей на баланс вашого облікового запису. Саме таких провайдерів ми і пропонуємо вашій увазі.

Увага! Ці коди не є персональними (одноразовими) і діють для будь-якого користувача, який їх вводить при реєстрації.

Що таке промокод?

Промокод - це спеціальний код, який дозволяє придбати будь-яку послугу (спільний хостинг, VPS, і т.д.) у хостинг-провайдера з певною знижкою. У нашому рейтингу хостингів ви знайдете ексклюзивні промокодом від кращих хостинг-провайдерів України.

Які види промокодів на хостинг бувають?

Хостинг-компанії пропонують різні види промокодів. Ось популярні пропозиції хостингів:
  • Промокод на окрему послугу - це найпопулярніший промокод серед покупців. Вони в свою чергу діляться на промокодом з фіксованою сумою знижки, або на знижку в процентному відношенні. Такі промокоди надаються на окремі послуги хостингу, наприклад промокод 15tophostings від HOSTiQ на знижку 15% на віртуальний хостинг.
  • Промокод на безкоштовний період користування - окремий вид кодів, застосування яких, дає наприклад один-два місяці розміщення сайту в подарунок.
  • Івентовий промокод - назва каже сама за себе. Це можуть буди акції перед святом, річницею компанії, або Чорна П'ятница (доречі зараз доступний промокод від від компанії Hostinger -  BLACKFRIDAY, який дасть Вам 10% знижки на послуги хостингу)
  • Особливі послуги хостингу - промокод, який надає додаткові безкоштовні послуги при замовленні тарифу. Наприклад, місце на диску під файли в 2 рази більше, ніж це зазначено в тарифі, розміщення сайту на більш потужному сервері, безкоштовний трафік і т.д

Як використовувати промокоди для хостингу?

Промо-код потрібно ввести в спеціальне поле на етапі заповнення форми замовлення послуги хостингу або реєстрації домену. Найчастіше можна просто перейти на сайт хостинг-провайдера по спеціальному посиланню, в якій промо-код уже вказано, і код купона пропишеться в певному полі форми замовлення автоматично. Тобто, вам не потрібно писати купон вручну, тим більше, іноді, це може бути досить довга комбінація латинських букв і цифр.

Де можна отримати промокоди або знижку на хостинг?

Знайти купони на послуги хостингу та реєстрації домену можна, наприклад, на спеціальній сторінці Промокоди нашого сайту. На цій сторінці регулярно публікуються свіжі, робочі промо-коди, які ви можете використовувати при замовленні хостингу і отриманні знижок на цю послугу або грошових бонусів. Також, промо-коди можна отримати на різних заходах, конференціях і акціях, що проводяться хостинг-провайдером. Часто промо-коди і купони публікують в журналах, газетах, на сайтах, роздають на презентаціях. Деякі компанії розсилають купони своїм користувачам на електронну пошту. Іноді, при придбанні будь-якого продукту в компанії, яка є партнером вашого хостинг-провайдера, як бонус йде купон або знижка і на послугу самого хостера. Для цього частіше заглядайте в розділ «Акції» на сайті вашого хостинг-провайдера - там часто публікують спеціальні пропозиції від партнерів або умови різних заходів та конкурсів, на яких також можна дістати заповітний промо-код. Ну а найпростіший спосіб, як ми вже зазначили раніше, це зайти на нашу сторінку Промокоди.