Як Прискорити Ваш Веб-Сайт | 9 Простих Кроків

Чи подобаеться вам, коли замовлену їжу подають після довгого очікування? Або коли у супермаркеті до каси стоїть велика черга?

Ви просто ненавидите це все.

Здогадайтесь, вашим глядачам це не подобається так само, коли ваш сайт завантажується повільно.

Гірше для вас – вони виявляють своє невдоволення тим, що зменшують кількість відвідувань та продажів на вашому сайті.

Кожна секунда додаткового завантаження вашого сайту призводить до:

 • 11% втрат при перегляді сторінок
 • На 7% менше конверсії
 • 87% відмови від покупок
 • 43% покупців прямують безпосередньо до конкурентів
 • Повільний сайт сильно впливає на вашу здатність заохочувати клієнтів

Ось чому ми, TopHostings, докладаємо всіх зусиль, щоб оцінити швидкість найкращих провайдерів веб-хостингу, будь то хостинг WordPress , Magento або щось інше.

Якщо ви в Інтернеті, швидкість завантаження має вирішальне значення.

Як тоді пришвидшити веб-сайт? Радий, що ви запитали.

Просто дотримуйтесь інструкцій, обговорених у цій публікації. Чисто і просто.

Навіть якщо ви не знаєте нычого про кодування, ви можете легко покращити продуктивність свого сайту.

Я покажу вам, як це робити.

Але перед тим, як я обговорю будь-які кроки оптимізації швидкості веб-сайту, спершу давайте абсолютно чітко зрозуміємо одне: повільна швидкість, якщо її не виправити швидко та ефективно, – це проблема, яка може підштовхнути ваш інтернет-бізнес до ранньої могили.

Важливість оптимізації швидкості

Як швидкість веб-сайту впливає на конверсії? Чи ускладнює це вам переконання відвідувачів робити покупки на вашому сайті?

Будьте впевнені!

Рівень відмови від покупки піднімається до 87% із затримкою завантаження лише на 2 секунди під час транзакції.

Повільна швидкість = низький коефіцієнт перетворення

Але може бути гірше …

Затримка завантаження сторінки перетворює нових відвідувачів у незнайомців.

Дослідження показують, що 64% онлайн-покупців, яким не подобається ефективність вашого сайту, не повернуться.

І якщо цього було недостатньо, 43% нещасних клієнтів зроблять покупки на сайті конкурента наступного разу.

Це означає, що ваша втрата – це виграш конкурентів.

Це останнє, що ти хочеш. Я знаю.

Але справа в тому, що це не повинно бути так. Ви також можете перетворити більше відвідувачів на клієнтів, залишати їх лояльними до вашого бренду і гордо йти до успіху в Інтернеті, якщо з цього моменту ви станете серйозним, справді серйозним щодо оптимізації швидкості веб-сайту.

Який час завантаження оптимальний?

Якщо ваш сайт завантажується за 3 секунди або менше, це прийнятно. Все, що перевищує 3 секунди, змушує показник відмов різко підніматися вгору.

Швидкість відмов збільшується до 32%, коли час завантаження збільшується з 1 секунди до 3 секунд. Однак це число для сторінок із часом завантаження 5 секунд сягає 90%.

Ще одне дослідження показало, що 75% користувачів не переглядають сторінку, яка завантажується понад 4 секунди.

Якщо час завантаження вашої сторінки перевищує 3 секунди, ви повинні зробити покращення веб-продуктивності своїм пріоритетом номер один.

Але перед тим, як працювати над швидкістю, потрібно зробити ще одне…

Дізнайтеся поточний середній час завантаження вашого сайту.

Як виміряти час завантаження?

Час до першого байта (TTFB) і час завантаження сторінки – це два різні способи вимірювання швидкості сторінки.

TTFB вимірює час, необхідний браузеру користувача, щоб отримати перший байт від вашого сервера після подання на нього HTTP-запиту.

TTFB дає деяке уявлення про час відгуку сервера, але не багато значить для користувачів.

Відвідувача більше турбує питання, коли їх браузер завантажить всю сторінку.

Тим не менш, надзвичайно висока величина TTFB в тесті швидкості вашого веб-сайту може означати погані новини. Якщо серверу потрібно багато часу, щоб надіслати лише перший байт, завантаження всієї веб-сторінки може зайняти цілу вічність.

Тож який хороший бал TTFB?

Значення TTFB менше 200 мілісекунд цілком прийнятно, тоді як усе, що перевищує 500 мілісекунд , починає сповільнювати загальну продуктивність.

Час завантаження сторінки, навпаки, вимірює час, який потрібен браузеру користувача для завантаження та обслуговування всієї веб-сторінки. Цей показник, як ви можете здогадатися, є більш важливим для досвіду користувачів.

Ви повинні намагатися тримати його якомога нижче, оскільки все, що перевищує 3 секунди, є занадто високим .

Існує кілька безкоштовних програм, які не тільки вимірюють час завантаження сторінки, а й виявляють приховані вузькі місця у роботі.

Ось 5 найкращих безкоштовних інструментів для моніторингу швидкості веб-сайтів. Оскільки ці інструменти перевіряють швидкість веб-сайту дещо по-різному, я пропоную використовувати їх усі, щоб отримати максимально точну картину.

За винятком Load Impact, усі вони відтворюють досвід кінцевого користувача. Перший, з іншого боку, фокусується на тому, як ваш сервер реагує на підвищене навантаження.

GTMetrix

Потужний і простий у використанні GTMetrix . com дає вам проникливий звіт про все, що пов’язано зі швидкістю сторінки.

Ви можете вибрати тип браузера (Firefox або Chrome), протестувати з 7 різних місцеположень та перевірити ефективність сайту на різних типах підключення (широкосмуговий, кабельний або мобільний).

GTMetrix присвоює вашому сайту оцінку від F до A та перелічує найважливіші деталі сторінки.

Ознайомтеся з різними записами у звіті, щоб дізнатись, як ваш сайт виконує кожну окрему річ, що впливає на час завантаження.

Вам потрібно буде витратити трохи часу, щоб переглянути всі ресурси. Однак, якщо ви хочете отримати багато дієвих рекомендацій щодо прискорення веб-сайтів, витрачений час, однозначно того вартий.

Тест веб-сторінки

Тест WebPage настільки ж детальний, як і GTMetrix, але пропонує більше можливостей ( 40+ розташування серверів та 25+ типів браузерів , включаючи мобільні).

Використовувати його не важко. Вставте URL-адресу веб-сайту, виберіть розташування сервера та браузер і натисніть кнопку «Почати тест».

Цей безкоштовний інструмент із відкритим кодом фіксує низку корисних показників та відображає їх у різних таблицях та діаграмах, щоб допомогти вам виявити затримки продуктивності та збільшити швидкість веб-сайту.

Пінгдом

Pingdom – одна з найпопулярніших послуг моніторингу веб-сайтів сьогодні.

Подібно до WebPage Test та GTMetrix, він дозволяє користувачам вибрати місце, звідки вони хочуть провести тест. Однак Pingdom не дозволяє запускати тест швидкості з різними браузерами.

Pingdom охоплює всі основні аспекти швидкості сторінки та відображає інформацію акуратно, компактно. У порівнянні з першими двома інструментами він менш комплексний.

Google PageSpeed ​​Insights

Хочете знати, як пришвидшити роботу веб-сайту?

Скористайтеся цим безкоштовним інструментом, щоб дізнатись про поточну ефективність вашого сайту та, що ще важливіше, отримати розширені поради, засновані на останніх найкращих галузевих практиках для підвищення продуктивності сайту.

На відміну від деяких інших інструментів, Google PageSpeed ​​надає звіти як для настільних, так і для мобільних версій вашого веб-сайту.

Інструмент оцінює ваш сайт за шкалою від 1 до 100. Чим вищий бал, тим краще.

Все, що перевищує 85 балів – досить добре.

K6.io

Хмарний засіб K6 проводить тест швидкості веб-сайту, використовуючи віртуальних користувачів, до 50 у безкоштовній версії, для запису продуктивності вашого сервера, коли він напружений.

Ви можете створити тестові сценарії, щоб дослідити всі закутки вашого сервера та сайту. Він добре підкріплений докладним розділом довідки, де ви знайдете багато інформації про кожну частину інструменту. Майте на увазі, інструмент налаштовувати досить складно, тим більше, що він був ребрендірований та отримав купу нових функцій. Однак варіанти тестування та ідеї, які ви можете отримати фантастичні.

Однак тут функція крос-браузера відсутня. K6 призначений в першу чергу для перевірки вузьких місць у коді та поняття того, які частини оптимізувати, щоб уникнути стрибків трафіку – він не призначений для точного представлення того, як виглядає веб-сайт для відвідувачів. Якщо ви хочете виконати тести з різними браузерами, вам доведеться спробувати інший інструмент.

9 способів збільшити швидкість веб-сайту

Перше, що ви зрозумієте під час запуску тестів швидкості, це те, що ці інструменти повідомляють про деякі загальні проблеми.

Це пов’язано з тим, що, незважаючи на те, що різні фактори впливають на швидкість роботи сайту, у будь-якій ситуації працює кілька методів вдосконалення.

Також пам’ятайте, що акуратно закодований сайт, WordPress або будь-який інший, має перевагу перед погано закодованим сайтом, у будь-який час і в будь-який день.

Користувачам WordPress не доводиться турбуватися про проблеми з неякісним кодуванням, якщо вони використовують преміум-теми та перевірені плагіни.

З іншого боку, якщо у вас є веб-сайт із спеціальним кодом, обов’язково використовуйте письмовий код, який відповідає найкращим практикам, і регулярно очищайте текстові та графічні файли.

Ось дев’ять найкращих способів пришвидшити роботу веб-сайтів.

1. Стиснення GZIP

Розархівовані текстові файли можуть налякати веб-браузер. Зрештою, завантаження HTML-файлу розміром 100 КБ не може бути дуже цікавим.

Ви можете полегшити життя браузера, попросивши ваш сервер стиснути файли перед їх передачею.

Заархівовані файли означають менше роботи для браузера. І це швидко завантажує ваш сайт.

Однак питання полягає в тому: яку техніку стиснення використовувати?

Ваш веб-сервер не може обрізати файли як завгодно. Це призведе до харакірі.

Якщо браузер користувача не може зробити голову або хвіст стиснених файлів засунутими в горло, на екран нічого не завантажиться.

Користувач поклянеться не витрачати ні секунди більше на вашому сайті і натисне страшну кнопку “Назад”.

Тому завжди використовуйте техніку стиснення, яку популярні браузери можуть читати з легкістю.

У той же час забезпечте істотне стиснення файлів, щоб допомогти загальній оптимізації швидкості сторінки.

GZIP може це зробити легко.

Більшість хостів та веб-браузерів підтримують цю техніку стиснення. Крім того, це може істотно зменшити розмір ваших текстових файлів, таких як файли HTML та CSS.

Текстові файли містять багато подібного коду. GZIP тимчасово замінює рядки повторюваного коду та пробіли у ваших файлах HTML та CSS, роблячи їх швидшими.

Як увімкнути GZIP?

Все, що потрібно зробити користувачам WordPress, – це встановити W3 Total Cache, безкоштовний плагін WordPress, і виконати ці дії.

 1. Перейдіть на сторінку налаштувань W3 Total Cache
 2. Клацніть Кеш браузера
 3. Поставте прапорець перед Увімкнути стиснення HTTP (gzip)

Це воно.

Всього за три кроки ви можете ввімкнути GZIP і збільшити швидкість веб-сайту. Згідно з повідомленням, цей метод стиснення зменшує час навантаження майже на 70% .

Якщо ваш сайт має статичний HTML-код, ви можете ввімкнути стиснення Gzip, додавши фрагмент коду у файл .htaccess. Ваш хост може повідомити вам точний код, тому я рекомендую зв’язатися зі службою підтримки.

2. Стиснення зображень

GZIP хороший, дуже хороший, але він не може розріджувати ваші зображення.

Це тому, що вони не стискаються так само, як текстові файли.

Але стискати зображення потрібно, оскільки вони досить сильно впливають на швидкість вашого сайту.

Файли зображень, як правило, великі, і як такі можуть серйозно сповільнити швидкість завантаження. Не обрізаючи їх, ви завжди будете намагатися досягти значної оптимізації швидкості сторінки.

Однак про їх видалення зовсім не може бути й мови, особливо якщо у вас є веб-сайт електронної комерції.

У звіті 66% онлайн-покупців заявили, що їм подобається бачити принаймні три зображення товару перед покупкою.

Приємно натиснуті фотографії товарів можуть допомогти вам покращити конверсію за умови швидкого завантаження.

Саме це виявило одне дослідження. У ньому 39% онлайн-покупців заявили, що залишають сайт, якщо його зображення завантажуються довго або взагалі не завантажуються.

Ви можете використовувати Pingdom або будь-який інший інструмент для перевірки швидкості веб-сайту, щоб отримати точну картину того, як впливають зображення на певну веб-сторінку.

Ось такі кроки:

 1. Скопіюйте URL -адресу сторінки, яку ви хочете перевірити
 2. Перейти на офіційний сайт Pingdom, вставте цю адресу в URL вікні виберіть місце розташування сервера, і , нарешті , натисніть Start Test
 3. Зачекайте пару секунд, поки тест закінчиться, а потім перейдіть до Запити за типом вмісту, щоб отримати бажану інформацію

Електронна комерція та інші важкі для зображення сайти надзвичайно виграють від стиснення зображень, але це може суттєво змінити загальний час завантаження сторінки для будь-якого візуального вмісту.

Як стиснути зображення?

Якщо ви користуєтеся WordPress, я рекомендую вам використовувати WP Smush . Він легкий, простий у встановленні та працює як шарм. За кілька секунд він може налаштувати всі ваші нові зображення.

Завантаживши інструмент, просто виберіть опцію Автоматично розмивати мої зображення при завантаженні .

WP Smush також дозволяє встановити максимальну ширину та висоту. Якщо ви завантажуєте будь-яке зображення, яке перевищує визначені межі, інструмент автоматично його стискає.

Якщо ваш сайт не працює на WordPress, вам знадобиться щось на зразок Compressor.io , онлайн-інструмент для стиснення фотографій та зображень.

Просто перейдіть на цей сайт, завантажте або перетягніть зображення і виберіть потрібний тип стиснення, з втратою чи без втрат. Інструмент за замовчуванням вибирає збитки.

Коли ви вибираєте стиснення з втратою, крихітний біт даних втрачається. Однак неозброєним оком насправді не вдається виявити різницю.

З іншого боку, при стисненні без втрат даних немає втрати даних.

Природно, стиснені зображення з втратами менші.

Якщо веб-сторінка містить багато зображень, ви можете вибрати стиснення з втратами, щоб забезпечити максимальну вигоду від цієї простої саморобки, як прискорити підказку веб-сайту.

Коли чіткі деталі та чіткі лінії є головним пріоритетом, слід використовувати стиснення без втрат.

Інструмент починає стискати зображення в той момент, коли ви його завантажуєте, і виконує завдання лише кілька секунд.

Тепер просто завантажте файл стисненого зображення на робочий стіл, а потім завантажте його на свій сайт.

Крім того, ви можете просто скористатися програмним забезпеченням для редагування зображень, наприклад Adobe Photoshop, і зробити це вручну. Такі системи зазвичай мають можливість стиснути фотографії для публікації в Інтернеті, коли закінчите всі редагування.

Стискання зображень дозволяє значно пришвидшити завантаження зображень, тому не ігноруйте це виправлення.

3. Мережі доставки вмісту - швидкість та безпека

Ваш веб-сервер витрачає обчислювальні потужності для обробки кожного отриманого запиту на доступ до сайту.

Коли дорожній рух нормальний, все добре. Він може швидко надіслати запитувану веб-сторінку до браузера, не потіючи.

Однак все пекло випадає, коли рух транспорту стрімко зростає.

Потім сервер шумить і дує, і невтомно працює, як піхотинці, але все одно вимагає більше часу, щоб виконати кожен запит.

Як не може?

Ви ще не прийняли перевірені часом поради щодо оптимізації веб-сайтів, а сервер має обмежені ресурси.

Як результат, час завантаження для всіх користувачів збільшується в години великого трафіку.

Це зовсім не добре, оскільки користувачі ненавидять веб-сайт, котрий не відповідає. Якщо запитувана веб-сторінка не завантажується на їхні екрани приблизно через пару секунд, вони підуть геть – сердито.

І замість щасливих клієнтів у вас залишаться незадоволені відвідувачі, які не втратять нагоду повідомити іншим, що ваш сайт ледачий, як мул.

Опитування показує, що для 52% клієнтів час завантаження сторінки є важливим для потенційних майбутніх відвідувань.

У той же час 44% покупців заявляють, що діляться своїм поганим досвідом в Інтернеті з іншими через той чи інший сайт соціальних мереж.

Тоді зрозуміло. Ви повинні знайти спосіб допомогти своєму серверу ефективніше обробляти потоки запитів, які він отримує в години пік.

Інакше покращення веб-продуктивності залишиться мрією.

Відстань заперечення CDN

Окрім великого трафіку, є ще одна річ, яка може спричинити зростання часу завантаження – більша фізична відстань.

Навіть якби ваш сервер витрачав один і той же час на обробку кожного запиту, його відповідь займе більше часу, щоб дістатися до глядачів, розташованих далі, оскільки інформація повинна подорожувати на більшу відстань.

За інших рівних факторів час завантаження для цих глядачів завжди буде вищим, ніж для тих, хто фізично знаходиться ближче до вашого сервера.

Тут ваш веб-сервер нічого не може зробити. Закони фізики затримують його добрі наміри.

Але ти можеш щось зробити. Насправді набагато більше, ніж просто щось.

Ви можете надати серверу руку допомоги та збільшити швидкість веб-сайту, переконавшись, що існує не лише одна пара плечей, яка розподіляє обов’язки щодо обробки трафіку сайту.

Ви коли-небудь чули про мережу доставки вмісту (CDN)?

Це система розподілених серверів, яка може пришвидшити доставку вашого вмісту в години пік та користувачам, які знаходяться дуже далеко від вашого сервера.

В основному, використовуючи CDN, ви кешуєте свій статичний вміст на різних серверах, розподілених по всьому світу.

Тепер, коли користувач робить запит на перегляд вашого вмісту, сервер, який найближче фізично обробляє запит.

Сервери в CDN, тобто кеш-сервери, працюють пліч-о-пліч з вашим основним сервером і допомагають покращити швидкість веб-сайту, як і те, як показано на цьому зображенні.

CloudFlare є одним із найкращих CDN , але є й інші гідні варіанти. Він дуже корисній і простий у використанні.

Багато провідних провайдерів хостингу веб-сайтів тісно співпрацюють з CloudFlare, і інтеграція неймовірно проста.

CDN підвищує рівень безпеки

Ще однією головною перевагою використання CDN є підвищена безпека, оскільки сервери CDN можуть запобігати DDoS-атаки .

Вони мають вбудовані механізми проти таких атак. Звичайно, найкращі провайдери веб-хостингу застосовують надійний захист DDoS, але добре організована атака все одно може відносно зруйнувати один сервер.

CDN може компенсувати приплив трафіку, оскільки сама присутність серверної мережі, яка обробляє вхідний трафік, пом’якшує потоки трафіку.

Крім того, якщо ваш веб-сайт не працює для технічного обслуговування, сервери CDN все ще можуть відображати кешовані його копії для кінцевих користувачів, що суттєво сприяє загальній тривалості роботи.

4. Видаліть непотрібні плагіни

Чи знали ви, що WordPress має понад 50 000 плагінів?

З ними легко бути необережним і встановити занадто багато.

Хоча багато плагінів WordPress не коштують ні копійки, вони мають свою ціну, оскільки збільшують навантаження на вашу базу даних.

Щоразу, коли користувачі запитують сторінку WordPress, вона перевіряє інформацію в базі даних. Обробка цих запитів до бази даних вимагає часу та ресурсів.

Більше плагінів змушує вашу базу даних обробляти більшу кількість запитів , тобто вона працює інтенсивніше даремно.

Окрім великого навантаження на базу даних, додаткові плагіни змушують бази даних роздуватися. Це може вплинути на їх ефективність і, отже, збільшує час навантаження.

Також плагінами, які часто залишаються невикористаними, нехтують під час оновлення WordPress. Застарілі плагіни серйозно порушують безпеку.

Якщо коротко, то занадто багато плагінів не є хорошою ідеєю. Коли ви задаєтеся питанням, як пришвидшити роботу веб-сайту, видалення всіх невикористаних плагінів завжди є гарним місцем для початку.

5. Використовуйте хороший хостинг

Усі хостинги різні. Деякі з них значно кращі за інші. Тому ми їх так ретельно перевіряємо .

Вибір правильного хоста має першорядне значення. Без гідного хостингу ви не зможете отримати багато переваг від порад, викладених у цій публікації.

Час реакції сервера може сильно відрізнятися від одного хоста до іншого.

Насправді, в одному звіті зазначено, що, хоча хороші хости мають швидкість завантаження 0,7 – 0,8 секунди, повільні хости можуть подвоїти це .

Повільний час відгуку сервера може перешкодити вашому сайту увійти в бажаний трисекундний клуб, незалежно від того, скільки інших порад щодо оптимізації веб-сайту ви застосуєте.

Якщо надвисока швидкість завантаження сторінки є вашим пріоритетом, вам слід розглянути Hostinger . Після кількох місяців тестування, він визнаний одним із найкращих тут, на TopHostings, оскільки забезпечує зоряну ефективність за всіма важливими параметрами, включаючи швидкість завантаження, швидкість завантаження під напругою та час безвідмовної роботи. Крім того, команда підтримки є обізнаною та корисною, і вона може допомогти в оптимізації швидкості.

Звичайно, вибираючи хоста, завжди бажано перевірити більше оглядів, щоб отримати більш чітке уявлення про те, чи підходить вам хостинг-провайдер чи ні.

6. Мініфікація

Текстові файли, такі як файли HTML, CSS та JavaScript, можуть бути досить великими.

Найпростіший спосіб підвищити продуктивність вашого сайту – зменшити розмір цих файлів, видаливши небажаний код, простір та форматування.

Важливо: створіть резервну копію своїх файлів, перш ніж робити спроби цього та інших вдосконалених виправлень PHP-оптимізації. Якщо щось піде не так, ви можете відновити файли одним клацанням миші. Ви можете використовувати безкоштовний плагін для резервного копіювання WordPress, такий як BackupBuddy, для створення резервних копій або майстра резервного копіювання cPanel, який входить до більшості планів спільного хостингу.

Як зменшити текстові файли?

Якщо ваш сайт має спеціальне кодування, розробники повинні були зробити його максимально чистим. Тим не менш , є онлайн-інструменти мініфікації, які можуть видалити непотрібні символи та порожні пробіли в тексті.

З WordPress все стає ще простіше.

Завантажте та встановіть WP Rocket або будь-який інший подібний плагін.

Якщо ви використовуєте WP Rocket, перейдіть на вкладку Статичні файли та виберіть типи файлів, які потрібно зменшити (HTML, CSS та JS).

7. Кешування

Якби ви запитали мене, як пришвидшити роботу вашого веб-сайту, і я повинен був дати вам одну відповідь, кешування, напевно, було б цим. Якщо ви хочете швидко реагувати на сайт, ви ніяк не можете сказати «ні» кешуванню.

Хоча кешування є досить технічною темою, його основний принцип досить простий. І це все, що вам потрібно, щоб зрозуміти важливість кешування.

Що таке кешування? Як це допомагає покращити швидкість сайту?

Простою мовою кешування дозволяє веб-серверу надсилати веб-сторінку набагато швидше в браузер після того, як вона вже доставлена ​​один раз.

Швидка передача інформації з вашого сервера в браузер користувача забезпечує швидке завантаження ваших веб-сторінок.

Тепер ви розумієте, чому включення кешування – це чудовий спосіб пришвидшити завантаження веб-сторінки.

Але як веб-сервер може вдруге швидше доставити веб-сторінку? Чому він не може швидко обслуговувати сторінку з першого разу?

Скажімо, користувач хоче відвідати вашу домашню сторінку та ввести відповідну адресу у своєму браузері.

Як тільки сервер отримує запит, він обчислює параметри сторінки, щоб доставити відповідну інформацію. Щоб мати змогу обробити цей запит, сервер повинен виконати певні дії, для чого потрібні час (мілісекунди, але все-таки) та ресурси.

Через кілька хвилин інший користувач подає запит на домашню сторінку.

Оскільки новий запит збігається з попереднім, сервер тепер уже знає, що надавати; воно вже зберегло “відповідь”, повну сторінку в кеш-пам’яті . Не потрібно повторювати складні розрахунки.

Натомість він просто передає відповідь браузеру. Це, як ви можете здогадатися, допомагає покращити швидкість веб-сайту.

Відповідь, яку сервер дає другому браузеру, насправді є статичним файлом HTML, який в основному є знімком вашої домашньої сторінки.

В обох випадках наданий вміст однаковий, але сервер доставляє його набагато швидше вдруге.

Як увімкнути кешування?

Якщо ваш сайт має спеціальне кодування, найкраще знайти хост, у якому ввімкнено кешування на стороні сервера. Будь то Varnish, хороша конфігурація nginX або щось інше, ви можете отримати чудові результати.

Існує безліч безкоштовних плагінів для кешування WordPress, мабуть, не більш популярних, ніж W3 Total Cache.

Встановіть його та перейдіть до кешу сторінок (він знаходиться під Загальними налаштуваннями ) і поставте прапорець біля нього.

Якщо ви шукаєте короткий підказку щодо збільшення швидкості веб-сайту WordPress, це саме те, що вам потрібно зробити.

8. Асинхронне завантаження

Браузер може завантажувати файли скриптів, такі як файли JavaScript та CSS, синхронно або асинхронно.

Коли ви вибираєте синхронне завантаження, браузер завантажує по одному файлу сценарію за раз. Тобто він не завантажує нічого іншого під час завантаження файлу CSS або JavaScript.

Файли сценаріїв об’ємніші, ніж у багатьох інших елементів сторінки, і браузерам зазвичай потрібно більше часу для їх завантаження.

При синхронному завантаженні у глядача може скластися враження, що сторінка завантажується повільно, оскільки важливіші матеріали завантажуються пізніше.

Навпаки, вибір асинхронного завантаження дає браузеру ліцензію на завантаження інших елементів разом із файлами скриптів.

Якщо вам цікаво, як збільшити швидкість веб-сайту в PHP, асинхронне завантаження – це ваш вибір.

9. Відкладіть файли JavaScript

Коли ви відкладаєте файл, браузер завантажує його після інших елементів сторінки. Відкладати великі файли, такі як файли JS, має сенс, оскільки вони можуть затримати завантаження іншого вмісту.

Цей крок насправді не пришвидшує час завантаження JavaScript. Однак це гарантує, що браузер надає більше пріоритету решті вмісту.

Як увімкнути асинхронне завантаження та відкласти файли Javascript?

Якщо ви хочете пришвидшити завантаження JavaScript, використовуйте плагін WordPress, такий як WP Rocket або інший.

Якщо ви використовуєте WP Rocket, перейдіть на вкладку Статичні файли та виберіть ці три параметри в розділі CSS / JS, що блокує рендеринг :

 • Завантажуйте файли CSS синхронно
 • Завантажити JS-файли відкладено
 • Безпечний режим (рекомендується)

Найкращий спосіб відкласти Java на спеціально кодованому сайті – це завантажити javascript безпосередньо перед тегом </body> документа HTML. Інший метод – додати атрибут defer до сценарію.

Для асинхронного завантаження додайте асинхронізацію до своїх сценаріїв. Це забезпечить завантаження браузером HTML-коду, який поставляється після асинхронного сценарію разом із ним.

Чи варта оптимізація швидкості?

Якщо ви отримуєте не стільки трафіку, скільки очікували, або якщо ваші відвідувачі проводять недостатньо часу на вашому сайті, пора поставити собі одне важливе питання – як покращити швидкість завантаження веб-сайту?

Швидкість впливає на всі важливі для вашого бізнесу речі, від відвідуваності сторінок до рівня відмов, задоволеності клієнтів та лояльності клієнтів, конверсій та частоти повторних покупок.

Коротше кажучи, якщо ви ігноруєте ефективність веб-сайту, ваша швидкість постраждає .

Кілька факторів впливають на швидкість сторінки, але вам не потрібно виправляти всі їх відразу.

Запустіть тести швидкості, використовуючи безкоштовні інструменти тестування, щоб виявити найглибші лазівки продуктивності, що заважають швидкості вашого сайту.

Почніть з них, щоб отримати максимальну користь за мінімальний час. Багато розглянутих вище хак про те, як прискорити веб-сайт, насправді дуже легко реалізувати, навіть для сайтів, кодованих на замовлення.

Тож не дозволяйте швидкості перешкоджати здійсненню вашої мрії стати успішним підприємцем у мережі або блогером.

Все, що вам потрібно – це швидкий сайт.