12 Способів Пришвидшити Роботу WordPress

Як швидко ця сторінка завантажилася у вас?

Ви зачекали б, якби це зайняло на 2-3 секунди більше?

Не хвилюйся.

Ми б не образилися, якби ви пішли, а не витрачали час. Швидкість з’єднання з кожним днем ​​стає більшою, і це лише робить нас більш розбещеними для отримання миттєвих результатів.

Веб-майстри повинні задовольнити ці вимоги, точніше, ці потреби, або ризикувати надсиланням своїх проектів просто в безвісну ситуацію.

Найчастіше людям потрібна допомога в оптимізації веб-сайтів та поради щодо прискорення WordPress.

Чому саме WordPress?

Найпопулярніша система управління вмістом за останні кілька років. На WordPress зараз припадає понад 33% усіх існуючих веб-сайтів . Хоча WP починався як просто додаток для ведення блогу, зараз він використовується у всіх нішах – ділових сторінках, інтернет-магазинах, мультимедійних бібліотеках тощо.

Твердження, що швидкість веб-сайту є однією з найважливіших метрик вірне. Це дуже важливо.

Згідно з веб-статистикою, кожна секунда, втрачена під час завантаження вашої сторінки, може призвести до зменшення конверсій на 7%, переглядів сторінок на 11% та зниження рівня задоволеності клієнтів на 16%.

І вирок очевидний.

Оптимізація вашої сторінки WordPress – це вже не просто хороша практика – це одне з головних речей, яку слід врахувати!

Якщо ви хочете глибше зануритися у статистичні дані про час завантаження сторінки, читайте нашу статтю.

Підсилювачі швидкості WordPress

Не хвилюйтеся – я не буду перелічувати занадто технічними термінами, які можуть заплутати початківців користувачів. Я зосередився на переліку хороших практик, які повинен знати і дотримуватися будь-який відповідальний власник сайту.

Почнемо з серверної бази WordPress, де ви можете багато зробити для оптимізації вашого веб-сайту.

1. Оптимізація зображення

Страшна тема оптимізації зображень все ще переслідує мрії багатьох веб-майстрів по всьому світу.

Я знаю, що ваш веб-сайт повинен бути візуально приголомшливим, щоб утримати увагу відвідувача, але ляпас красивих HD-зображень, які ви знайшли в Інтернеті, не є виходом.

Зовсім навпаки; це просто зробить ваш WordPress повільним і відверне відвідувачів.

Що тоді ти повинен робити?

На щастя, спільнота робочих груп визнала проблему і доклала багато зусиль для розробки рішень, як в Інтернеті, так і в режимі офлайн.

Оптимізатори зображень мають форму плагінів. Тепер, як ви вже добре знаєте, плагіни є одними з найбільш захоплюючих частин інфраструктури WordPress.

Відмінна новина:

Ви можете творити чудеса для свого веб-сайту за допомогою відповідних компонентів!

Я запропоную рішення від відомих розробників, які я перевірив для себе.

EWWW Image Optimizer

EWWW Image Optimizer – це плагін, з яким мені було найпростіше працювати. Цей здоровенний інструмент вже додано до понад 700 000 інсталяцій WordPress, і користувачі, схоже, люблять його!

Більше того, розробники знайшли спосіб підтримати стиснення JPG, PNG, навіть GIF без втрат. EWWW також пропонує деякі акуратні функції, такі як автоматичне зменшення розміру, підтримка CDN, сумісність із WPML, і доповнює все це завдяки легкому об’ємному стисненню зображень.

Плагін постачається як у безкоштовній, так і в преміум версіях.

Яка різниця між ними?

Це кількість фотографій, які ви можете оптимізувати оптом. Платні тарифи платять за зображення, тому, якщо у вас є галерея WordPress з великою кількістю візуальних матеріалів, можливо, вам буде краще скористатися безкоштовним завантаженням або однією з інших моїх пропозицій.

WPSmush

WPSmush – це плагін з найкращим інтерфейсом для мене. У вашому розпорядженні чудова серверна база з безліччю активних підказок щодо того, як пришвидшити роботу на сайті WordPress.

WPMU DEV є одним з найбільш відомих розробників у спільноті, і вони поставили ще один продукт найвищої якості.

WPSmush виконує обширне сканування кожного завантаженого зображення, щоб переконатися, що воно зберігає свою початкову якість. Інструмент також може виявляти зображення неправильного розміру, оптимізувати в декількох каталогах та стискати до 50 зображень одним клацанням миші.

Все ще не впевнені?

У 2018 році WPSmush виграв Madness Madness у жорсткій конкуренції таких імен, як Yoast, WooCommerce, Autoptimize, плагін для оптимізації зображень Shortpixel та багато інших популярних доповнень.

Інструмент стиснення пропонує безкоштовну та про-версію. Хоча безкоштовний обліковий запис все ще надає вам усі функції WPSmush, платний додаток також вводить стиснення з втратами та знімає обмеження щодо розміру зображення (яке у безкоштовній версії становить 2 МБ).

Imagify

Ще одним фаворитом для оптимізації фотографій є плагін Imagify. Він представляє плавну навігаційну систему, де ви можете вибирати між трьома різними рівнями стиснення. Нормальний рівень використовує методологію без втрат, Ultra – з втратами, а параметр агресивного поєднує ці два.

Ось хороша новина:

Тести на стиснення Imagify дали відмінні результати. Плагіну вдалося зменшити навантаження на деякі мої фотографії до 70%, тому йому було гарантовано місце в цьому посібнику зі швидкості WordPress.

Безкоштовні плани Imagify дозволяють щомісяця безкоштовно оптимізувати 250 МБ зображень. Якщо вам потрібно більше, ви можете обрати щомісячний або разовий преміум-план.

Плагіни для стиснення чудові, без сумніву, але пам’ятайте, що ми можемо зробити свою неабияку частку оптимізації в автономному режимі.

Ви коли-небудь чули про Adobe Photoshop?

Photoshop

В останні роки Photoshop став синонімом маніпуляцій із фотографіями (в Інтернеті). Знаменитість виглядає неприродно худою на фотографії? Обов’язково фотошоп!

Пейзаж здається занадто різким і барвистим? Фотошоп!

Голова акули на тілі ведмедя? Photoshop (сподіваюся).

Продукт Adobe настільки універсальний, що той факт, що він також може допомогти в оптимізації зображень WordPress, не дивує.

GIMP

GIMP – це ще один інструмент, який ви знайдете дуже корисним у своїх роботах з редагування фотографій. Це платформа з відкритим кодом, яка найбільш відома своїми функціями глибокої настройки та розширеною підтримкою спільноти.

GIMP є лояльним помічником, коли вам потрібна допомога щодо зміни розміру фотографії, стиснення чи інших методів оптимізації швидкості. Завдяки своєму відкритому коду конфігурації Linux отримують максимум користі від цього редактора фотографій, але він також сумісний з Windows і Mac.

З такою кількістю вдосконалених функцій GIMP може виглядати націленим на досвідчених людей.

Але, маючи трохи часу та бажання вивчити варіанти, кожен знайде це корисним у пошуках остаточної оптимізації швидкості WordPress.

Pixlr

Pixlr найвідоміший як Інтернет-редактор фотографій, але в наш час він балує користувачів і настільним додатком.

Це величезне:

Понад 130 мільйонів людей вже завантажили додаток і використали його для редагування понад 10 мільярдів зображень.

Приголомшливі цифри!

Є ще:

Pixlr поставляється з вигадливим, зручним інтерфейсом, який дозволяє негайно розпочати оптимізацію. Додаток, розроблений командою AutoCAD, працює надзвичайно швидко та забезпечує бездоганні результати.

Найкраща річ? Це безкоштовно!

Що ж, є платна версія, але вона найкраще підходить для професіоналів, тому вона не приносить великої користі нашій меті підвищення загальної продуктивності WordPress.

Що підводить нас до:

2. Кешування на стороні сервера

Тут все стає дещо складнішим.

Швидкість сервера сама по собі не під вашим прямим контролем, але це показник, який ви можете покращити за допомогою відповідних рішень кешування. Незважаючи на те, що спільнота WordPress пропонує безліч плагінів кешування та оптимізації, їх продуктивність різниться залежно від конфігурації сервера.

Однак перед тим, як застосувати будь-які вдосконалення WordPress, ми повинні ретельно вибрати хостинг-провайдера . Конкретні оптимізації серверів керували пакетами хостингу WordPress, а досвідчена команда підтримки – це те, чого можна очікувати від якісних хостів WP.

Візьмемо, наприклад, Varnish .

Varnish – це веб-прискорювач HTTP, призначений для доставки важких для вмісту динамічних веб-сайтів, зберігаючи (на відміну від їх створення з нуля щоразу, коли вони запитують) часто використовувані ресурси, такі як файли, зображення або CSS. Він діє як конвеєр між клієнтом та сервером, забезпечуючи оптимальне завантаження сторінки.

Це чудова новина для WordPress!

Популярні веб-сайти з високим трафіком, як правило, отримують багато запитів на ті самі веб-ресурси, і швидке завантаження сторінки є абсолютно необхідним. Varnish забезпечує швидко кешовані версії цих ресурсів і значно пришвидшує WordPress.

Це робить Varnish переважною серверною технологією для багатьох 100 найкращих веб-сайтів, таких як Facebook, Twitter, Vimeo, Wikipedia та New York Times.

Добре, отже, Varnish – це один чудовий інструмент вдосконалення робочого плану, який слід шукати під час дослідження хостів веб-сайту WP, але що ще може зробити хостинг-провайдер?

Хоча багато хостів рекламують пакети хостингу, оптимізовані для WordPress, мало хто може справді виконати цю обіцянку. Надійний керований план WP включав би конфігурацію сервера для WP, автоматичне оновлення та окремі вимірювання безпеки. Назва SiteGround часто з’являється як одне з фаворитів розробників WP з точки зору швидкого та надійного хостингу.

SiteGround виконує всі вищезазначені вимоги, а потім і деякі. Компанія розробила власний плагін кешування WordPress під назвою SG Optimizer . Цей інструмент оптимізації пов’язує програму WP із зворотним проксі NGINX SiteGround, який зберігає кешовану інформацію в оперативній пам’яті сервера, дозволяючи їй обробляти інтенсивний трафік на неперевершеній швидкості.

Крім того, SG Optimizer кешує всі аспекти WP, коли йому потрібно надіслати запит бази даних, додатково підвищуючи швидкість завантаження сторінки. Як би цього недостатньо, плагін також перевіряє сумісність сайту з останніми версіями PHP та оновлює його до найбільш підходящої.

Зараз це те, про що я кажу, коли кажу „швидкий веб-хостинг, розроблений для WordPress”.

SG Optimizer може бути налаштований на функціонування лише на серверах SiteGround, але існує безліч інших плагінів кешування, які працюватимуть з будь-яким хостом.

W3 Total Cache

W3 Total Cache – найпопулярніший надбудова продуктивності для WordPress сьогодні. Плагін рекламує понад 11 мільйонів завантажень та надсилає веб-сайти AT&T, Mashable та MakeUseOf із великим трафіком.

W3 Total Cache – це, мабуть, найфункціональніший інструмент кешування, який користується дуже позитивними відгуками, особливо завдяки вдосконаленим опціям оптимізації мобільної та електронної комерції.

WP Super Cache

WP Super Cache – ще один із тих плагінів кешування WordPress, які можуть творити чудеса зі швидкістю вашого сайту. Це трохи легше порівняно із загальним кешем W3, але, звичайно, не менш ефективне. Я не хочу нудити вас занадто багато технічних питань, тому я просто згадаю кілька ключових функцій, таких як автоматичне стиснення, планування кешу та підтримка мобільних пристроїв.

Ну, і, до речі, WP Super Cache розроблений Automattic. WordPress також розробляється Automattic. Можна з’єднати точки.

3. Використовуйте кешування браузера

При проведенні тесту на швидкість WordPress за допомогою таких інструментів, як Pingdom та GTMetrix , часто з’являється одна підказка щодо оптимізації, в якій читається «використовувати кешування браузера».

Але що це означає? І як ви можете це виправити?

Простіше кажучи, використання кешування браузера означає кількість часу, коли ваш браузер зберігає кешовані об’єкти, такі як JavaScript, CSS, зображення тощо. Таким чином, серверу не потрібно завантажувати однакові ресурси щоразу, коли одні й ті ж відвідувачі переходять через них. Деякі веб-сайти WordPress повідомляють про покращення швидкості завантаження сторінок на 50%, просто оптимізувавши до найбільш відповідних налаштувань кешування.

Ви можете використовувати кешування браузера та збільшити швидкість WordPress, застосувавши рядок коду у своєму файлі .htaccess. Однак, якщо ви не впевнені, що робите, ви можете серйозно зіпсувати свій веб-сайт, тому я збираюся запропонувати вам більш просте рішення.

Правильно – плагіни!

Я вже згадував W3 Total Cache, і, як не дивно, використання кешування браузера також є одним з його безмежних можливостей. Просто перейдіть на вкладку Загальні налаштування, увімкніть кеш браузера та збережіть усі налаштування.

Так просто, як пиріг!

Ще одним найкращим претендентом у категорії налаштування продуктивності WordPress є WP Fastest Cache . Дуже популярний серед шанувальників WordPress, плагін накопичив понад 9 мільйонів завантажень та значну кількість позитивних відгуків. Хоча він і робить чудеса, використовуючи кешування браузера, інструмент оптимізації також поширюється на увімкнення стиснення GZIP, мінімізацію HTML / CSS та створення статичних HTML-файлів з динамічних ресурсів WP.

4. Ніша проти багатоцільових тем

За останні кілька років спостерігається масовий приплив багатофункціональних тем WordPress. Це навряд чи дивно, якщо врахувати переваги. Вони поставляються з великою кількістю заздалегідь розроблених сторінок та віджетів, повністю багаторазових і легко перетворюються на блог, магазин чи веб-сайт бізнесу.

Хоча є улов:

Багатоцільові теми роблять ваш сайт WordPress повільним!

Вся ця зручність повинна мати свою ціну, так?

За визначенням, попередньо вбудовані компоненти роздувають код теми WP і сповільнюють роботу всього веб-сайту. Звичайно, вони можуть заощадити ваш час та зусилля завдяки функціональності та дизайну сайту, але чи дійсно вони того варті? Як щодо чогось спеціально адаптованого, але ефективного з точки зору швидкості веб-сайту?

Введіть теми ніш.

Спеціалізовані теми WP – це саме те, що підказує їх назва. Вони представляють певну нішу, пропонують унікальне відчуття та світогляд, а головне допомагають пришвидшити роботу на сайті WordPress.

Нішеві теми розраховують лише на найнеобхідніше. Можливо, у вас не буде тонни кричущих елементів або додаткових попередньо розроблених плагінів, але ці компоненти часто відповідають за те, що ваш WordPress млявий, тому вони вам і так не потрібні.

Спеціалізовані теми, безперечно, теж виглядають краще.

Багатоцільові шаблони мають, як правило, більш нейтральний, корпоративний вигляд, що зрозуміло, враховуючи, що вони спрямовані на звернення до ширшої аудиторії. Креативність відходить на другий план, а “Чисті макети” – за кермом.

Загалом. Нішеві теми краще адаптовані, краще виглядають і краще відповідають швидкості та безпеці вашої сторінки WordPress.

Що не подобається?

5. Безкоштовні проти платних тем

Однією з основних причин міжнародного визнання WordPress є те, що він безкоштовний. Звичайно, деякі акуратні преміум-ресурси можуть додати вашому веб-сайту додаткової вигадливості, але все необхідне є безкоштовним і готовим до завантаження.

Те саме стосується і тем. Якщо ви прямо зараз погуглите «Безкоштовні теми для WordPress», ви натрапите на тисячі і тисячі приголомшливих візуальних макетів, які залишаються за кілька кліків, щоб стати новим образом вашого бізнесу.

І вони приходять безкоштовно, зовсім ні.

Хто б не прийняв цю угоду, так?

Однак пильнуй.

Оскільки основною метою є оптимізація WordPress, безкоштовні теми часто можуть нести в собі приховані небезпеки. Завдяки відкритому коду програми, практично кожен може розробити макет і розмістити його в Інтернеті. Це не обов’язково означає, що шаблон оптимізований, швидко завантажується або навіть працює належним чином.

Якраз навпаки.

Завантажувати тему з ненадійного джерела дуже ризиковано. Перешкоджання вашій швидкості та продуктивності – це одне, але ці безкоштовні ресурси можуть також містити приховані бекдори, які є точкою входу для майбутніх хакерських атак !

Якщо це трапиться, ви зіткнетеся з небезпекою самі, оскільки знайти підтримку зіпсованої вільної теми практично неможливо. І тоді ви матимете справу з набагато більшими загадками, ніж з’ясувати, чому WordPress так повільний.

Преміум-теми в значній мірі усувають ці ризики.

Вони розроблені авторитетними провайдерами і часто містять додаткові функції та оптимізації, порівняно з безкоштовними шаблонами. Преміум-макети часто оновлюються. Якщо вам потрібна будь-яка підтримка, розробники завжди готові допомогти вам.

Якщо задуматися, платні теми навіть не такі вже й дорогі.

Популярні ринки, такі як Envato та ThemeForest, пропонують безліч приголомшливих шаблонів всього за 20-30 доларів, що є арахісом порівняно з перевагами, які вони приносять загальній швидкості та продуктивності WordPress.

Якщо ви керуєте бізнесом і хочете створити надійну репутацію, немає жодних причин ризикувати всім, лише щоб заощадити кілька доларів.

Таким чином, отримати безкоштовні теми WP може здатися чудовою ідеєю, але не забувайте, що вони говорять – якщо це звучить занадто добре, щоб бути правдою, це, швидше за все, так.

6. Плагіни

Ось де речі стають цікавими!

Наразі ми багато говорили про плагіни WP та про те, наскільки вони чудові з точки зору вдосконалення та оптимізації веб-сайтів. Хоча це незаперечний факт, веб-майстри, як правило, впадають у крайнощі, коли йдеться про використання потужності плагінів WordPress.

Зрозуміла.

Початок роботи з WP та всіма його зручними доповненнями може бути дуже захоплюючим.

Однак потрібно щось пам’ятати. Кожен плагін також витрачає ресурси сервера. Подібно до тем, завжди існує ризик встановлення погано закодованого, що змушує весь веб-сайт руйнуватися.

Дозвольте розповісти вам історію жахів з мого власного досвіду.

Працюючи в службі обслуговування клієнтів для хостинг-провайдера, одного разу клієнт зв’язався зі мною з питанням: «Як пришвидшити роботу на моєму сайті WordPress?»

Я набрав URL-адресу і зачекав, поки сторінка завантажиться … і зачекав…, а потім ще трохи зачекав. Мені знадобилося більше 20 секунд, щоб я побачив домашню сторінку. Сайт виглядав досить спрощеним, тому час завантаження справді насторожував.

Я оглянув адміністративну систему і що я побачив?

54 активні плагіни!

Дозвольте мені поставити це на перспективу. Експерти WordPress радять веб-майстрам зберігати менше 5 активних плагінів на загальному плані хостингу та до 10 на більш потужному сервері.

Виявилося, мій клієнт шукав шляхи прискорити WordPress. Опинившись на ринку, він потонув у цьому нескінченному пулі акуратних доповнень – календарів, контактних форм, опитувань, крутих соціальних значків. І що він зробив?

Він завантажив їх усіх!

Роблячи це, він забув єдину причину, яка вивела його на ринок – якісний плагін кешування. Результатом став веб-сайт, настільки млявий, що він відчував себе подорожжю в епоху комутованого зв’язку 90-х.

Я просто продовжу і скажу це:

Що стосується плагінів, то менше – це більше.

Обов’язково встановлюйте лише необхідні доповнення та стежте за тим, як вони впливають на продуктивність WordPress. Якщо ви помітите будь-які негативні наслідки, ви можете легко виявити винуватця у вашій бібліотеці плагінів та деактивувати його.

Коротше кажучи, вам не потрібно багато доповнень – вам потрібні лише потрібні.

7. Оновлення

Хороший додаток для веб-побудови – це як вишукане червоне вино, яке з віком стає кращим. Коли спільнота досить активна і розробники прислухаються до конструктивних відгуків, це вірна ознака того, що справи йдуть правильно.

WordPress є головним підтвердженням цього.

Однак регулярні оновлення завжди повинні тримати вас на ногах.

Коли ви оптимізуєте WordPress та оновлюєте його до останньої стабільної версії, вам також доведеться ще раз перевірити, чи всі додаткові компоненти працюють добре в новому середовищі. Це включає вашу тему та будь-які активні плагіни.

Чому?

Тому що навіть якщо один надбудова несумісна з останньою версією WP, результатом може бути нудно повільний або не реагуючий веб-сайт.

Так, це все, що потрібно.

Ось як можна уникнути цієї незручності.

Завжди гарною ідеєю є збереження тестового середовища, що повторює ваш веб-сайт, що працює в реальному часі. Щоразу, коли виходить нове оновлення WordPress, спробуйте його спочатку на тестовій установці, щоб побачити, що трапиться.

Якщо ви відчуваєте, що ваш сайт WordPress працює повільно або взагалі не завантажується, настав час знайти винуватця. Увійдіть у свою адміністративну область і перейдіть до розділу Плагіни. Деактивуйте їх по черзі та знову увімкніть, щоб визначити, який плагін має значення.

Так просто.

Пам’ятаєте, коли ми говорили про хороших веб-хостів?

Ось вони знову в центрі уваги. Надійний хостинг-провайдер – це як яструб-мати, який стежить за своїми дітьми – завжди там і завжди в курсі ситуації.

Компанії, які пропонують належним чином управляний хостинг WordPress, пам’ятають про наслідки, які може дати нове оновлення, тому вони добре підготовлені до таких рішень, як системи моніторингу 24/7 та автоматичне оновлення тестів.

На даний момент ви можете подумати:

Якщо оновлення настільки ризиковані, чи не слід мені просто зберегти WordPress до поточної версії? Не виправляйте, якщо вона не зламана, так?

Справа в тому, що нові оновлення, серед інших переваг, також виправляють лазівки безпеки та виправляють наявні помилки . Запуск старішої версії WordPress може зараз вам підійти, але в кінцевому підсумку ви просто просите про неприємності.

Тепер, коли ми розглянули, що ви можете попередньо зробити, щоб прискорити WordPress зсередини, давайте подивимось, яку зовнішню допомогу ви можете отримати від хостинг-провайдера.

Хостинг прискорювачів швидкості

Хост може запропонувати певні речі для покращення швидкості роботи будь-якого сайту, а не лише інсталяції WordPress.

8. PHP v.7.xx

Фреймворк WordPress розроблений на PHP та MySQL.

Можна навіть сказати, що PHP – це клей, який утримує все разом.

Код PHP є скрізь – інтерфейс, бекенд, теми, плагіни … навряд чи є щось, пов’язане з WP, що не працює з цією мовою програмування.

Тож наступне не повинно дивуватись: PHP також потрібно оновити.

Якщо ви хочете оптимізувати швидкість WordPress, це одна з перших речей, яку потрібно перевірити. Хоча WordPress все ще підтримує старіші версії до версії 5.2.4, розробники додатків рекомендують працювати на версії 7.3 або новішої.

Для цього є вагома причина.

PHP 7 встановив новий орієнтир з точки зору швидкості, безпеки та споживання ресурсів, і все покращується лише в міру появи нових версій. Провайдери хостингу це добре знають.

Пересічний веб-хост обов’язково оновлює свої сервери, коли розгортається основне оновлення PHP. Хороший веб-хост забезпечує легкий доступ до налаштувань PHP у вашому обліковому записі та дозволяє змінювати їх відповідно до ваших уподобань. Чудовий веб-хост тестує та покращує PHP, щоб найкраще обслуговувати ваш веб-сайт.

Як і у випадку з плагінами WordPress та іншими компонентами, ваш сайт все ще може функціонувати у старішій версії, але це призведе до серйозних наслідків для його швидкості та безпеки.

9. Стиснення GZIP

Це програмний додаток для стиснення даних. Він аналізує ваш код і шукає однакові або подібні рядки, а потім замінює їх скороченим посиланням.

Тепер ця оптимізація може значно зменшити розмір сторінки та збільшити швидкість веб-сайту. Стиснення GZIP є найефективнішим на рівні сервера, тому перевірте у свого хоста, чи увімкнув цю опцію.

10. CDN

Ця абревіатура розшифровується як мережа доставки вмісту та представляє цілий ряд проксі-серверів, розкиданих по всьому світу.

Якщо ваш веб-сайт має міжнародний трафік, існує велика ймовірність, що відвідувачі різних країн відчуватимуть різний час завантаження сторінки. Ось де надійний CDN стане в нагоді.

Щоразу, коли відвідувач робить веб-запит, система перевіряє, звідки він надходить, і завантажує (статичний) вміст запитуваного веб-сайту з найближчого розташування сервера.

11. Мініфікація коду

Поєднання мініфікації коду та стиснення GZIP забезпечує чудове налаштування продуктивності WordPress.

Досвідчені розробники знають, наскільки важливо писати чистий та добре структурований код у процесі створення веб-сайту. Це допомагає їм (та іншим розробникам) знаходити проблеми або застосовувати налаштування на ходу.

Машинам не потрібні всі ці вигадливі рядки та інтервали – вони можуть чудово читати код, навіть якщо ви складаєте його в один блок. Що саме те, що робить мініфікація коду.

Зменшення коду до одного рядка символів дозволяє нам зменшити розмір сторінки та зробити WordPress швидшим.

12. Зменште кількість запитів HTTP

Простіше кажучи, HTTP-запити – це сигнали, які ваш браузер надсилає на сервер кожного разу, коли відвідувач запитує будь-який веб-ресурс, такий як CSS, зображення чи відео. Сервер аналізує запит і визначає активи, які йому потрібно завантажити.

Однак, оскільки ваш веб-сайт отримує більше трафіку, кількість запитів буде зростати, і на вашому сервері з часом закінчаться ресурси.

Ви можете провести тест швидкості WordPress за допомогою таких інструментів, як Pingdom та  GTMetrix . Ці тести також покажуть, скільки запитів HTTP ви робите в даний час.

В ідеалі вам слід використовувати хостинг з HTTP / 2, оскільки нова версія протоколу передачі гіпертексту може з легкістю обробляти кілька одночасних запитів.

Висновок

Як бачите, існує безліч способів прискорити WordPress і зробити своїх відвідувачів щасливими. Деякі вимагають трохи технічних знань, але більшість із них можна легко застосувати кількома клацаннями миші.

Швидкий веб-сайт – це ключ до успіху в Інтернеті. Це покращує час, який відвідувачі проводять на сайті, підвищує ваш коефіцієнт конверсії та доповнює ваш SEO.

Вперед і спробуйте ці поради – я гарантую, що воно того варте!