Скільки Публікацій Блогу Публікують За День

Ми звикли отримувати потрібну інформацію в Інтернеті.

Однак рідко ми цікавимося, як часто ця інформація з'являється там. Якщо ми виділимо хвилинку, щоб перевірити, скільки веб-сайтів існує чи скільки блогів, ми зрозуміємо, що багатство інформації не з’являється з нічого.

Далі я глибше занурюсь у світ ведення блогів і поставлю питання – “Скільки постів у блозі публікується на день?” Як ви незабаром зрозумієте, відповідь має наслідування далеко не просто статистики.

Тим не менше, статистика все одно вражає:

  • Щомісяця лише в блогах WordPress з’являється 70 мільйонів нових публікацій
  • Вони викликають жваві дискусії – 77 мільйонів коментарів про це свідчать
  • Число читачів на платформі щомісяця становить 409 мільйонів людей
  • Для порівняння, Tumblr є домом для близько 450 мільйонів блогів
  • Незважаючи на те, що середнє повідомлення в блозі містить 1150 слів …
  • … середній час, витрачений на публікації в блозі, становить лише 16 секунд; звичайно, це число обмежене показниками відмов.
  • На підтримку вищезазначеного твердження, компанії, які докладають зусиль до ведення блогу, мають в 13 разів більше шансів створити хорошу рентабельність інвестицій

Цілком цифри, так?

Але скільки блогів публікується щоденно?

Згідно зі статистикою WordPress , користувачі щомісяця створюють понад 70 мільйонів нових публікацій. Моє дослідження показало, що щодня лише на WordPress публікується майже 2,75 мільйона публікацій .

Пік припав на грудень 2018 року – тоді було опубліковано 136 185 666 постів, а це означає, що щодня публікували 4 393 086 нових постів у блогах WordPress. Звичайно, WP може бути однією з найпопулярніших платформ, але існує безліч інших добре зарекомендованих платформ.

Блоги, керовані WordPress, становлять 27% усіх постів, що логічно робить загальну кількість постів щодня трохи більше 10 мільйонів. Це свідчить про стрімкий розвиток індустрії блогів; всього 7 років тому, у 2012 році, щодня з’являлося лише 2 мільйони блогів.

Звичайно, дані варіюються, але нам потрібна лише цифра, щоб мати уявлення про величезний обсяг щоденної інформації.

Що таке ведення блогу та скільки існує блогів?

Слово “blog” походить від “weblog”. Як випливає з назви, раніше це був просто спосіб зафіксувати свої думки в Інтернеті . Зараз це більше трибуна в Інтернеті, де письменник або група з них може писати про тему, якою вони захоплюються.

Оскільки люди настільки дуже різні, то, швидше за все, ви можете знайти блоги на будь-яку тему, яка вам прийде в голову.

Подивіться:

Існує три ключі до створення успішного блогу. Ви повинні бути терплячими, послідовними та оригінальними. Конкуренція надзвичайна, і майже немає жодної ніші, що не вивчена. Тож вам доведеться «заманити» своїх відвідувачів кращим вмістом, ніж ваші конкуренти.

Згідно зі статистикою ведення блогів за 2018 рік, кількість блогів є смішною – лише за той рік в Інтернеті було майже 504 мільйони блогів. На відміну від цього, на кінець 2011 року було лише 173 мільйони . Цифра постійно зростала з 1994 року, коли був опублікований перший блог в Інтернеті.

Високий попит є головним рушієм цього стрімкого зростання. Інтернет-користувачі постійно шукають поради фахівців, рекомендації, огляди продуктів та програмного забезпечення . І звичайно, є багато людей, які просто пишуть свої думки та діляться ними зі світом.

Скільки блогерів у світі?

Statista зазначає, що лише в США в 2018 році було 31,2 млн блогерів, які оновлюють свої блоги принаймні раз на місяць. Американські блогери становлять майже 30% усіх блогерів у всьому світі, що означає загальну кількість блогерів понад 104 мільйони.

Другою та третьою країнами з найбільшою кількістю блогерів є Великобританія (6,75%) та Японія (4,88%). Блогери майже однаково розподілені за статтю ( 49,1% чоловіків та 50,9% жінок ), а вік більшості блогерів (53,3%) становить від 21 до 35 років.

Як часто слід публікувати пости в блозі?

Частота публікації в блогах зменшується.

У 2014 році більшість блогерів (27%) публікували 2-6 публікацій на тиждень, тоді як у 2018 році більшість блогерів (23%) публікували лише кілька повідомлень на місяць.

Цього можна було очікувати, головним чином тому, що середній допис у блозі стає довшим. У 2014 році середня публікація колись становила близько 808 слів , тоді як лише через 4 роки вона вже становила 1151 слів.

Як правило, блогери, які часто публікують (більше щодня), отримують найкращі результати. 68,8% найактивніших блогерів повідомляють про хороші результати частих публікацій. Для порівняння, лише 12,9% блогерів, які публікують менше одного разу на місяць, повідомляють про збільшення кількості відвідувачів своїх блогів.

Тепер ми знаємо, скільки постів публікують блоги. Ми також згадали, скільки блогерів публікують контент і як часто. Пора поговорити про гроші.

Блогоекономіка

На даний момент ви, мабуть, задаєтеся питанням: “Скільки з цих блогерів насправді заробляють гроші?”

Ось що:

Лише невеликий відсоток блогерів насправді заробляє на життя. Майже 70% блогерів не заробляють грошей .

З іншого боку, найуспішніші з них можуть заробити більше 1 мільйона доларів – ця елітна група представляє лише 0,6% всіх блогерів. Згідно зі статистикою ведення блогів, більшість блогерів, які заробляють гроші, становлять 22,6% , але вони заробляють менше 10 000 доларів на рік .

Тепер давайте поговоримо про гроші, які вам доведеться витратити, якщо ви хочете почати кар’єру блогів.

Скільки коштує блог

По-перше, багато сайтів надають вільне місце для вашого блогу. Вам слід уникати таких, якщо ви серйозно ставитесь до ведення блогу. Блогери, які хочуть заробляти гроші в Інтернеті, повинні вибирати преміум-продукти та послуги для своєї реклами та розміщення в Інтернеті.

Безкоштовні платформи для ведення блогу накладають безліч обмежень і змусять вас виглядати просто ще одним бажаючим, тоді як ваш “безкоштовний” хостинг може легко відхилити відвідувачів. Незважаючи на те, що ви не будете витрачати на це гроші, це все одно зашкодить рентабельності інвестицій у ваш блог (час, який ви витрачаєте на написання – це також інвестиція) через проблеми з ефективністю, рекламними банерами, безглуздою URL-адресою та іншим.

Все залежить від того, що ви хочете зробити зі своїм блогом. Ви можете створити безкоштовний блог, але не сподівайтесь монетизувати його. Крім усього іншого, безкоштовний хостинг, швидше за все, заборонить вам розміщувати рекламу. Часто постачальники послуг безкоштовного хостингу показують власні оголошення, щоб монетизувати ваш вміст.

Щоб отримати максимум від своїх зусиль для ведення блогу, подумайте про те, щоб витратити 100–300 доларів за перший рік. Ви можете заощадити гроші, придбавши дешевшу тему WordPress та безкоштовні плагіни. Звичайно, ці витрати не включають курси ведення блогу.

Отже, тепер, коли ми покрили витрати на створення блогу, має сенс лише подивитися, скільки ви можете заробити за один пост.

Сила одного повідомлення

За словами Lifehacker , одна публікація фрілансера може принести від 10 до 100 доларів. Звичайно, якщо ви вибрали правильну нішу і знаєте, як монетизувати свій блог, дохід може бути набагато більшим.

Говорячи про монетизацію, я згадав, що рекламні банери можуть принести певний прибуток. Інші класичні потоки доходу – це афілійований маркетинг та мовлення. Почати з першого дуже просто але хоч і прибутково, та не для всіх і потрібна репутація та досвід. Як би там не було, обидва будуються з часом.

Висновок

Блоги сьогодні є скрізь. Блог може бути стрижнем бізнес-моделі з шалено низьким бар’єром для входу, особливо в порівнянні з більшістю цегельних підприємств.

Тож не дивно, що, як очікується, індустрія блогів розвиватиметься вражаючими темпами.

Хороша новина полягає в тому, що це все ще чудовий час для початку та розвитку бізнесу з ведення блогів. Поки є люди, які захоплені речами (що буде майже завжди), ви можете бути впевнені, що ведення блогу існує в тій чи іншій формі.

Можливості практично безмежні. Ви можете просто вести щоденник в Інтернеті, ділитися досвідом у певній галузі або навіть стати мільйонером, публікуючи та керуючи кількома блогами. Вибір за вами.

Звичайно, сказати це набагато простіше, ніж насправді це зробити. Блоги можуть винагородити вас більше, ніж звичайна робота, лише якщо ви докладете до цього більше зусиль, ніж у середній щоденній офісній роботі.

На даний момент ви, напевно, зрозуміли, що відповідь на питання «скільки публікацій у блозі публікується на день» – це лише вершина айсберга.

Під цією статистикою є зростаюча галузь, яка робить людей багатими, будь то за допомогою якісного контенту, участі в активних інтернет-спільнотах або за рахунок отримання гарних прибутків.

Ось чому ви можете розраховувати на те, що блог як наш буде продовжувати своє широке розширення.