Японія обрала AWS і Google Cloud для створення урядової хмари

Японське цифрове агентство обрало Amazon Web Services і Google Cloud, щоб допомогти реформувати онлайн-адміністрування з урахуванням згуртованості та зручності користувачів. Організація прагне оновити інфраструктуру Японії у світлі проблем, частково посилених пандемією.

Агентство, яке розпочало роботу на початку цього року, є частиною реформи, започаткованої прем'єр-міністром Йосіхіде. Він і раніше намагався приборкати залежність Японії від паперу, ручного адміністрування та факсів.

Факси – особливо спірне питання в країні. Деякі офіційні особи та робітники навіть виступають за їх подальше використання.

Ще одна проблема, яка давно турбує адміністрацію Японії, полягає в тому, що кожен муніципалітет і міністерство мають свою власну систему. Це заважає громадянам знайти правильну ділянку. Часто незрозуміло, яка із них правильна, тому вони витрачають час на повторне введення своїх облікових даних.

Агентство не розголошує, чи подали японські агенції заявку на контракт. Однак, як вказує Nikkei, вони частково відповідають за проблему. Вочевидь, вони схильні приділяти пріоритетну увагу дизайну, який продовжує взаємодію за рахунок взаємодії з користувачем.

Агентство сподівається, що найнявши двох провідних постачальників хмарних послуг, воно зможе уніфікувати свої системи, покращити взаємодію з користувачем і скоротити дублювання.

Бюджет державних хмарних обчислень до кінця першого кварталу 2022 становить приблизно 17 мільйонів доларів. Спочатку нова система запускатиме веб-сайт Агентства та вісім муніципалітетів на пробу.

Поінформованість про хмару

Пандемія коронавірусу висвітлила неефективність нинішньої системи. Заявки на отримання державної допомоги та перекази коштів займали набагато більше часу, ніж це могло бути при ефективній централізованій системі.

Перехід до повної хмарної реалізації обіцяє багато корисності та безпеки. Хмарне сховище забезпечує безпечний централізований доступ. Тим часом хмарне резервне копіювання забезпечує захист від людських та випадкових загроз.

Більш того, це дозволить агенціям легко обмінюватися інформацією для таких процедур, як перевірка анкетних даних. Це також усуне необхідність зберігати ту саму інформацію в різних місцях з різним рівнем безпеки.

Amazon Web Services переживає зірковий рік. Перед цією угодою він виграв контракт на надання хмарної інфраструктури провідним шпигунським агентствам Великобританії.

Цифрове агентство має надати більше інформації на початку 2022 року. Поки що план має позитивний вигляд для всіх учасників.

Лейбл Промокод
Логотип
Знижка на хостинг у розмірі 50%
Перейти на сайт