Microsoft припинить оновлення OneDrive до Windows 7 і 8 у першому кварталі 2022 року

Microsoft оголосила, що з 1 березня 2022 року користувачі Windows 7, 8 і 8.1 втратять доступ до двох центральних функцій. У компанії стверджують, що це дозволить їй витратити більше ресурсів на покращення корисності в новіших ОС і покращення роботи користувачів.

Microsoft OneDrive – одне з передових хмарних сховищ на ринку, улюблене підприємствами та приватними особами у всьому світі. З 1 березня 2022 року користувачі старих систем більше не зможуть синхронізувати свій контент із хмарою.

Версії OneDrive, що працюють у старих системах, також перестануть отримувати оновлення. Тим не менш, люди, як і раніше, можуть отримати доступ до файлів, збережених на цій платформі зберігання.

За потреби користувачі без доступу до Windows 10 або 11 можуть створювати резервні копії файлів, завантажуючи їх у OneDrive.

Постійні інновації

Ця новина не має стати сюрпризом.

Це звична практика, коли служби припиняють підтримку старих систем, зосереджуючи свою увагу на новіших. Що стосується хмарних сховищ, OneDrive пропонує чудову утиліту для командних завдань.

Таким чином, багато людей можуть поки що використовувати обхідні шляхи, згадані вище. Проте компанії, швидше за все, поспішають переконатись, що їхні операційні системи оновлені.

Такі рішення, як хмарне сховище та хмарне резервне копіювання, є життєво важливими в епоху цифрових технологій. Вони спрощують віддалену роботу, дозволяючи групам та окремим особам обмінюватись даними на кількох пристроях по всьому світу. Вони також забезпечують захист від кібератак та потенційного відновлення даних у разі атаки програм-здирників, від яких постраждали приблизно 54% ​​компаній США.

Microsoft оголосила, що більше не підтримуватиме Windows 10 у 2025 році. Однак на той час Windows 12 майже напевно стане предметом розмов в Інтернеті.

Лейбл Промокод
Логотип
Знижка на хостинг у розмірі 50%
Перейти на сайт