Google надає ключі безпеки для користувачів з високим рівнем ризику

Google надасть електронні ключі для 10 000 користувачів з високим рівнем ризику. Вони зробили попередження цим користувачам. Компанія вказала, що хакери, які підтримуються державою, націлені на них. В ньому згадувалися російські хакери, що замішані в багатьох визначних інцидентах.

Група аналізу загроз (TAG) Google попередила більш ніж 14 000 користувачів Gmail про те, що на них була націлена фінансована державою фішингова компанія. Такі кібератаки можуть нанести мільйонних збитків.

Злочинці – російська група Fancy Bear, відповідальна за численні гучні зломи за останні кілька років. Компанія Google оголосила про програму ключів безпеки в рамках зусиль по боротьбі зі зростаючими загрозами.

Google пояснив, що попередження не має на увазі компромісу. Фактично, Google заблокував більшість атак, навіть не повідомивши користувачів. Директор TAG Шейн Хантлі зазначив, що такі атаки зазвичай відбуваються проти активістів, журналістів та урядовців.

Google заявив, що впровадження ключів безпеки триватиме до кінця 2021 року. Компанія також хоче спонукати користувачів зареєструватися в своїй Програмі розширеного захисту (APP), яка працює для захисту користувачів з високою видимістю з конфіденційною інформацією, яка є бажаною для хакерів.

Монтаж захисту

Ключі безпеки – це USB-пристрої, які слугують другим фактором для входу в облікові записи. Вони забезпечують додаткову безпеку, оскільки хакери не можуть отримати до них віддалений доступ. Їх часто використовують разом з програмами безпеки, такими як менеджери паролей.

Google – не перша компанія, котра реалізує подібну програму. Раніше в 2021 році AWS пообіцяла безкоштовні USB-пристрої безпеки для деяких своїх клієнтів. Це частина більш широкої програми західної технологічної індустрії з посилення кібербезпеки.

Google і AWS були серед компаній, котрі відвідали зустріч у Білому домі по кібербезпеці.

Логічно, що дві організації реалізують схожі програми.

Технологічні компанії в цілому намагаються покращити кібербезпеку в співробітництві з державними закладами. Зокрема, хмарні провайдери роблять великі успіхи. Це пов’язано з корисністю, повсюдністю і вразливістю хмари як цілі.

Дії Google і AWS показують, що обіцянки, дані на зустрічі в Білому домі, починають приносити плоди.

Лейбл Промокод
Логотип
Знижка 10% на замовлення хостингу
Перейти на сайт