Про партнерство

Прибуток від партнерства

Ми використовуємо партнерські посилання для отримання комісійних від більшості продуктів, що оглядаються та рекомендуються на нашому сайті.

Щоразу, коли читач натискає одне з партнерських посилань, розміщених у наших оглядах, і робить покупку, ми отримуємо платіж.

Нижче перелічені хостингові компанії, з якими пов’язане партнерство.

Logo
Logo

Чому ми використовуємо партнерські посилання

Є дві основні причини, чому ми використовуємо партнерські посилання.

Для початку Dev.Hostingsua.com функціонує як бізнес. У нас є витрати на розміщення (з метою тестування та інше), і ми виплачуємо зарплату нашим працівникам.

Друга причина, через яку ми пропонуємо партнерські посилання здебільшого від усіх хостинг-провайдерів, – це зрівняти шанси серед хостів, яких ми перевіряємо. Ми – люди, і ми схильні помилятися, охоче чи ні, особливо коли йдеться про спокусу.

Оскільки грошові заохочення надходять від усіх хостингів, які ми розглядаємо, потенційна підсвідома схильність надавати перевагу одній компанії над іншою через привабливість матеріальної вигоди усувається.

Нарешті, ми розглядали можливість показу реклами, але вони мають два основних застереження.

Рекламним банерам потрібно багато місця, і ми не можемо контролювати, які продукти рекламуються. Ми вирішили використати простір для відображення корисної інформації та забезпечення плавної навігації.

Крім того,партнерські посилання ми можемо обирати і розміщувати на нашому сайті самі. Ось чому всі аналізовані хостинги є надійними та законними компаніями, які не обмануть вас.

Що підводить нас до наступного моменту.


Logo

Чи впливають партнерські посилання на відгуки та рейтинги, які ми призначаємо?

Ні, партнерські посилання не відіграють жодної ролі в остаточних рейтингах та наших рекомендаціях (або їх відсутність).

Наявність партнерських посилань майже у всіх представлених нами продуктах усуває потенційний грошовий стимул надавати перевагу одному хостинговому рішенню над іншим.

Усі наші огляди залежать від місяців моніторингу та всебічного тестування. Ми збираємо дані щодо:

  • UpTime – моніторинг без зупинок
  • Швидкість – тести швидкості
  • Особливості – як зазначено на сайтах компаній та у відповідних панелях управління
  • Вартість – плата за підписку та продовження

Озброївшись цими даними, ми починаємо наш аналіз. Точні цифри значною мірою визначають рейтинг хостингу.

Якість команди підтримки також відіграє важливу роль, і ми оцінюємо її якомога об’єктивніше. Швидкість реакції та знання – головні фактори. Чисто і просто, якщо команда підтримки витрачає дні, щоб відповісти на запит і дає хибні відповіді, вони не допомогають.

Крім того, ми перераховуємо негативні сторони кожної хостинг-платформи, яку ми досліджуємо, оскільки наша мета – створити всебічні та ретельні огляди.

Звичайно, у кожному огляді є певна суб’єктивність, особливо коли мова йде про інтерфейс та простоту використання.

Ось чому ми заохочуємо відгуки користувачів. Відгуки користувачів, які ми збираємо, та коментарі під нашими статтями необхідні для того, щоб дати повну картину про хостинг.

Якщо говорити про повну картину, перевірка інших оглядів хостингу та дискусійних форумів – це завжди обґрунтована ідея при дослідженні, куди покласти гроші. Визначити, хто є найкращим хостинг-провайдером, майже неможливо, оскільки відсоток між провідними компаніями невеликий.

Ось чому ретельне дослідження дуже допомагає у пошуку того, який вам найбільше підходить.


Logo

Прозорість та чесність

Однією з наших основних цінностей є прозорість та можливість чесного діалогу. Ми не боїмося критикувати хостинг-провайдерів, навіть тих, хто надає чудові послуги. Ми сподіваємось, що наша критика допоможе їм розвиватися.

Але це відбувається в обидві сторони, саме тому ми повністю відкриті до зауважень щодо режиму роботи нашого сайту та ролі партнерських посилань.

Партнерські посилання вам нічого не коштують і дозволяють нам контролювати та вивчати світ веб-хостингу.

Однак, якщо ви незадоволені тим, як ідуть справи, або маєте ідеї щодо того, як покращити свою роботу, будь ласка, повідомте нас про це.

Щасливого хостингу!