Про нас

Ми хочемо покращити індустрію хостингу!

Ми – компанія знатоків свого діла, котрі хочуть двох речей: користуватися новітніми технологіями та допомагати компаніям, що займаються веб-хостингом, вдосконалювати свої послуги. Ми підписуємося, тестуємо та користуємося новітніми хостинговими технологіями, щоб створювати детальні, неупереджені огляди, і ми хочемо висловити похвалу, коли воно того варте, та висловити конструктивну критику, коли послуги хостингу веб-сайтів того заслуговують.

Веб-хостинг - це нестримний бізнес

Веб-хостинг на сьогоднішній день є однією з найбільш жорстко конкурентних бізнес-ніш. У багатьох випадках це призводить до інновацій та прогресу, але також призводить до поганої практики, обманних маркетингових кампаній та відсутності прозорості.

Такі велитні, як GoDaddy та EIG, домінують на ринку, і часто новим гравцям важко пробитися, навіть якщо їх пропозиції того варті.

Щоб ще більше ускладнити справи, багато компаній платять, щоб отримати найвигідніші огляди веб-хостингу.

Наше рішення

Хоча ми використовуємо партнерські посилання, ми підходимо до всіх веб-хостингів однаково, оскільки:

Ми використовуємо партнерські посилання від усіх провайдерів хостингу, які ми перевіряємо, щоб зрівняти хостинги і неупереджено оцінювати кожного

Наш рейтинг хостингів базується на даних у реальному часі

Остаточний рейтинг включає відгуки кінцевих користувачів, що допомагає усунути особисту упередженість та суб’єктивність як фактор

Завдяки цьому унікальному поєднанню та завдяки нашому технічному досвіду ми створюємо докладні та неупереджені огляди веб-хостингу.

Додаткову інформацію про процес перевірки можна знайти тут.